3D Systems SLA 750 Endüstriyel 3D Yazıcı

3D Systems SLA 750 Endüstriyel 3D Yazıcı

 

 

Üretim Düzeyinde SLA İş Akışı Çözümü


SLA 750 çözümü, stereolitografi (SLA) 3D baskıda lider yenilikçiden eklemeli üretim üretkenliği, hız, güvenilirlik ve otomasyonda çığır açıyor. Eksiksiz bir çözüm, SLA 750 geniş formatlı 3D baskı sistemleri ailesinden, gelişmiş üretim sınıfı fotopolimer malzemelerden, PostCure 1050 son işleme sisteminden ve Oqton bulut tabanlı, uçtan uca üretim işletim sisteminden oluşur.

 

Yüksek Hızlarda Büyük Üretim Parçaları


SLA'nın orijinal mucidinden ve üretim sınıfı fotopolimer teknolojisinde inovasyon liderinden 3D Systems, endüstrinin en hızlı SLA 3D yazıcılarını sunar: SLA 750 ve SLA 750 Dual.

SLA 750 Dual, mevcut SLA yazıcılarının iki katına kadar hız ve üç katına kadar iş hacmi sağlayan dünyanın ilk senkronize çift lazerli SLA yazıcısıdır. verimli, yüksek kaliteli üretim üretim.

Tek lazerli SLA 750, sahada çift lazerli SLA 750 Dual'e yükseltilebilir ve artan taleple üretkenliği hızla ölçeklendirmenize olanak tanır.

 

Optimize Edilmiş Lazer Tarama Teknolojisi


Kullanıma hazır tarama teknolojisi kullanan geleneksel SLA 3D yazıcıların aksine, SLA 750 ve SLA 750 Dual, üretim eklemeli imalatın benzersiz ihtiyaçları için geliştirilmiş tescilli bir tarama algoritması kullanır. Hyper-Scan™ vektör teknolojisi, yüksek talep gören uygulamaların ve üretim ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak için temel hız ve üretkenlik unsurlarını optimize eder.

 

7/24 Lights-Out Operasyonu ile Filo Otomasyonu Hazırlığı


SLA 750 ve SLA 750 Dual, iş boşaltma, yıkama ve devreye alma ile tam otomatik yazıcı devri de dahil olmak üzere 7/24 ışıksız çalışma için aşağı akış otomasyon hazırlığı ve robot uyumluluğu ile birlikte gelir. Her iki 3D yazıcıda da robot tarafından erişilebilen hazne kolu, sabit BAŞLAT ve DURDUR düğmeleri, mevcut CNC makinelerine benzer robot döngüsü başlatma kontrolleri, otomatik şişe veya dökme malzeme besleme ve bağlantı portları bulunur.

 

PostCure™ 1050 ile Endüstriyel Ölçekte Son İşleme


PostCure 1050, toplu işler ve 1050 x 750 x 600 mm'ye kadar büyük parçalar için yüksek hacimli, yüksek hızlı kurutma ve sertleştirme dahil olmak üzere, mevcut benzer sistemlere kıyasla 10 kata kadar daha yüksek verime sahip endüstriyel ölçekli bir son işleme sistemidir. Optimize edilmiş ışık dalga boyları, ayrı olarak yapılandırılabilen bir UV yoğunluğu ve ayrı olarak ayarlanabilen ısıtmaya sahip aktif olarak soğutulan LED'ler ile artık yazdırılan parçalarınızda termal olarak indüklenen istenmeyen eğrilmeye maruz kalmadan optimum parça kürleme sağlayabilirsiniz.

 

Fabrika Katı Entegrasyonu, Yönetimi ve Kontrolü


SLA 750, endüstriler genelinde üretim zorluklarını çözmek için IoT ve makine öğrenimi yoluyla mühendislik ve üretimi birleştiren Oqton'ın sınıfının en iyisi, bulut tabanlı, yapay zeka destekli Üretim İşletim Sistemini kullanır. Oqton'un Üretim İşletim Sistemi, eklemeli üretimi fabrika katı ekipmanınızla sorunsuz bir şekilde entegre eder ve verimli makine kullanımı için üretim ve üretim sonrası süreçlerinizi planlamanıza ve ayrıca tam izlenebilirlik ve değerli veri içgörüleri sağlamak için makineleri birbirine bağlamanıza olanak tanır.

 

Uçtan Uca Dosyadan Yazdırmaya Yazılımı


SLA 750, dosya hazırlama, düzenleme, yazdırma ve yönetim için gelişmiş, tek arabirimli bir yazılım olan 3D Sprint'i kullanır. Ek üçüncü taraf yazılımlara ihtiyaç duymadan tasarımdan yüksek kaliteli, gerçek CAD'e uygun parçalara hızlı ve verimli bir şekilde geçin. 3D Sprint, yazıcı kapasitesini en üst düzeye çıkarmak ve toplu çalıştırma işleri için hacim kullanımı oluşturmak amacıyla en son zaman kazandıran iş akışları, kullanıcı arabirimi ve kullanıcı deneyimi ile üretim ortamları için optimize edilmiştir.

 

Uygulama Alanları

İmalat yardımcıları, düzenekler ve demirbaşlar
Son kullanım üretim parçaları ve toplu özelleştirme
Başlık altı bileşenler
Rüzgar tüneli test modelleri
Hassas döküm kalıpları
Mandrel Takım
Kalıplar
Tıbbi ve biyouyumlu parçalar
Dökme üretan/vakum döküm kalıpları
Yüksek netlik, şeffaf ürünler ve bileşenler

 

Avantajları

Yüksek lazer gücü (4 watt lazer)
Katman başına 2 ışın boyutuyla dinamik ışın aralığı
Tek veya çift lazer tarama seçeneği
Tek lazerli SLA 750'den çift lazerli SLA 750 Dual'e sahada yükseltilebilir
Ağır iş yükleri, gelişmiş ergonomi ve temizlenebilirlik için yeni tamamen metal kasa tasarımı
Kendi kendini kalibre eden, çift raylı yeniden kaplayıcı
Önceki modellere kıyasla %15 daha büyük yapı hacmi ve daha küçük donanım ayak izi
Sınıfının en iyisi üretim sınıfı reçine malzemeleri
Tam görünürlük ve kullanıcı dostu deneyim ile tamamen yeni UX ve UI
Uzaktan izleme ve kontrol
Çıkarılabilir kazan ve kazan içi otomatik malzeme karıştırma
Fabrika düzeyinde ekosistem entegrasyonu için hazır otomasyon

 

Teknik Özellikler

Stereolitografi (SLA) teknolojisi
Maksimum parça boyutu: 29,5 x 29,5 x 21,65 inç (750 x 750 x 550 mm)
Yüksek güçlü 4 watt lazer
Dinamik ışın aralığı (0,125 ila 1 mm)
Tek veya çift lazer tarama seçeneği (yükseltilebilir)
Maksimum çözünürlük: 2000 dpi
Kendi kendini kalibre eden çift raylı yeniden kaplayıcı
Uzaktan izleme ve kontrol

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198281
Marka3D SYSTEMS
Stok DurumuVar
9619419198281
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.