3DGence Indurstry F340 3D Yazıcı

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

3DGence Indurstry F340 3D Yazıcı

 

En geniş mühendislik malzemeleri yelpazesiyle 3D baskı yapabilen, çok yönlü endüstriyel 3D yazıcı. Karmaşık geometriye sahip, yüksek kaliteli ve dayanıklı parçalar üretmek üzere tasarlanmıştır.

 

Endüstriyel müşteriler her zaman en iyisini bekler. Üretici olarak 3DGence, en yüksek ürün kalitesini, üretkenliği artırmayı ve güvenli çalışma ortamını sağlamayı amaçlamaktadır. Güvenilirlik bir anahtardır: modeller her seferinde doğru şekilde basılmalıdır. Gerçek endüstriyel 3D yazıcıyı karakterize eden çeşitli özellikler vardır; örneğin baskıların tekrarlanabilirliğini, depolama ve yazdırma işlemi sırasında tutarlı koşulları sağlaması, yüksek boyutsal doğruluğu sağlaması veya kırılabilir veya çözünebilir destek malzemeleriyle çok karmaşık geometrilerin basılmasına izin vermesi gerekir. . 3DGence INDUSTRY F340'ı dünyadaki en güvenilir ve gerçek endüstriyel 3D yazıcılar arasında konumlandıran özellikler ve benzersiz nitelikler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Büyük yapı hacmi
Hacim oranı oluşturmak için sınıfının en iyisi fiyat.

260 x 300 x 340 mm boyutlarıyla büyük modelleri tek seferde 3D olarak basabilirsiniz. 26 520 cm^3'lük toplam yapı hacmi, çok cazip son kullanıcı fiyatıyla birleştiğinde, endüstriyel sınıf 3D yazıcılar arasında sınıfının en iyisi fiyat/hacim oranı elde edilir.

 

Değiştirilebilir baskı modülleri
500°C'ye kadar çok yüksek sıcaklıklarda işlenebilen çok çeşitli mühendislik malzemeleri.

Tek bir makinede PLA'dan PEEK'e kadar birden fazla filamentten 3D baskı yapın; tek yapmanız gereken baskı modülünü değiştirmektir.

 

Isıtmalı baskı odası
Modellerin boyutsal doğruluğu ve yüksek kalitesi.

Aktif olarak ısıtılan hazne, 85°C'ye kadar sıcaklığa ulaşabilir ve ABS, PEEK, PEKK ve diğer mühendislik polimerleriyle 3D baskıyı kolay bir iş haline getirir.

 

Isıtmalı malzeme haznesi
Yüklenen malzemeler için kontrollü nem.

Malzemeler her zaman önceden ısıtılmış ve kurudur. Yüksek performanslı polimerlerin çoğunun kullanımdan önce kurutulması gerekir.

 

Otomatik kalibrasyon
Az bakım gerektiren çözüm.

3DGence INDUSTRY F340'da kullanılan tensometrik sistem, bu 3D yazıcının otomatik olarak kalibre edilmesini sağlar.

 

Teknik Özellikleri İncelemek için Tıklayın.

Ürün Broşürü için Tıklayın.

3DGence Ürün Kataloğunu İncelemek için Tıklayın.

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198468
Marka3DGENCE
Stok DurumuVar
9619419198468
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.