3DGence Indurstry F421 3D Yazıcı

Lütfen Fiyat Sorunuz
Sınırlı Sayıda

3DGence Indurstry F421 3D Yazıcı

 

Tüm 3D baskı sürecinin doğruluğunun, hızının, konforunun ve güvenliğinin çok önemli olduğu endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış çift ekstruderli 3D yazıcı.
Bu 3D yazıcı, yüksek performanslı termoplastikler ve kompozitler de dahil olmak üzere çok çeşitli teknik malzemelerle çalışmaya uygundur.

 

Yüksek hız
3DGence INDUSTRY F421, endüstriyel 3D yazıcıların baskı hızının sınırlarını zorluyor.

Yazdırma hızı sürecin en önemli yönüdür. 400 mm/s'ye varan baskı hızı ve saniyede 1 metre hareket hareketi, INDUSTRY F421'i harika bir araç haline getirir. Hızlı prototipleme için harika bir makine olmasının yanı sıra işletmeniz için tam teşekküllü bir katmanlı üretim sistemidir.

 

Büyük yapı hacmi
Geniş hazne hacmi size tek seferde büyük veya daha fazla model basma fırsatı verir.

380 x 380 x 420 mm boyutlarıyla daha büyük modelleri bölmeden veya parçaları sonradan birleştirmeden 3D baskı yapabilirsiniz. 3DGence INDUSTRY F421, sınıfının en iyi hacim-fiyat oranına sahiptir.

 

Kompozite hazır endüstriyel 3D yazıcı
Son kullandığınız parçalarınızı daha da dayanıklı hale getirmek için ek olarak güçlendirilmiş yüksek performanslı malzemeler yazdırın.

3DGence INDUSTRY F421, güçlendirilmiş malzemelerden güvenli bir şekilde baskı alınmasını sağlayan donanımlarla donatılabilir. En ağır yüklü inşaat parçalarınızın üretimini iyileştirin.

 

Emniyet
TUV Güvenliği ve Düzenli Üretim Gözetimi ile kanıtlanmış kullanıcı güvenliği ve iş sürekliliği.

Yüksek performanslı malzemelere odaklanıldığında yeterli emisyon kontrolünün sağlanması önemlidir. F421 filtreleme sistemi, FFF AM platformları arasında benzeri görülmemiş bir filtreleme verimliliği sunar ve şunları filtreleyebilir: makro toz, nano toz (VOC, UFP), solvent buharı, zararlı gazlar, yabancı parçacıklar.

3DGence INDUSTRY F421, güçlendirilmiş malzemelerden güvenli bir şekilde baskı alınmasını sağlayan donanımlarla donatılmıştır. En ağır yüklü inşaat parçalarınızın üretimini iyileştirin.

 

Değiştirilebilir baskı modülleri
Çeşitli endüstrilerin kullanabileceği yüksek performanslı ve mühendislik malzemeleri yazdırın.

3DGence INDUSTRY F421, baskı yeteneklerine modüler bir yaklaşım sunar. Artık birden fazla 3D yazıcı kullanmanıza gerek yok. Önceden tanımlanmış ve tasarlanmış yazdırma profilleriyle birlikte işe özel yazdırma modüllerini kullanarak her zaman en iyi baskı kalitesini elde edersiniz. Bu benzersiz çözüm, INDUSTRY F421'i ideal PEEK, PEKK ve ULTEM 3D yazıcı haline getirir.

 

Tamamen kapalı, aktif olarak ısıtılan baskı odası
Isıtılan oda yüksek bir sıcaklığa ulaşır ve onu sabit bir seviyede tutar.

Mükemmel baskı kalitesi, olağanüstü mekanik dayanıklılık ve mükemmel boyut doğruluğu ile baskı mühendisliği ve yüksek performanslı malzemeler. Yüksek performanslı filamentler, istikrarlı baskı süreci ve yüksek ekstrüzyon ve hazne sıcaklığı gerektirir.

 

Otomatik makara değiştirme sistemli ısıtmalı malzeme haznesi
Malzemelerinizi daima kuru ve baskıya hazır tutun.

Isıtılan malzeme haznesi sayesinde malzemeler stabil bir ortamda tutulur. Filament haznesinde 4 adet malzeme bölmesi bulunmaktadır: ikisi model malzemelerine, ikisi de desteğe ayrılmıştır. Malzeme bittiğinde ekstruderde otomatik olarak ikinci bölmedeki malzemeyle değiştirilecektir.

 

Akıllı Malzeme Yöneticisi
Optimum çalışma koşullarının garantisi.

NFC tarayıcı, baskı işlemi sırasında kullanılan filamanın verilerini toplar; optimum çalışma koşulları ve maksimum hız. Yazıcı, işlemi kullanıcı dostu hale getirmek için yüklenen kalan filamanın ağırlığı, türü, rengi ve yüzde miktarı gibi bilgileri kontrol eder.

 

Otomatik kalibrasyon
Az bakım gerektiren çözüm. Her zaman baskıya hazır.

Modüller ve yazıcı otomatik olarak kalibre edilir; bu, baskı kalitesini ve boyutsal doğruluğu sağlar. Yazıcı hiçbir şekilde manuel kalibrasyon gerektirmez.

 

Teknik Özellikleri İncelemek için Tıklayın.

Ürün Broşürü için Tıklayın.

3DGence Ürün Kataloğunu İncelemek için Tıklayın.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198466
Marka3DGENCE
Stok DurumuVar
9619419198466
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.