Anycubic Photon D2 DLP 3D Yazıcı Avantaj Paketi

Görsel 1
3D3 Puan : 230.625
Fiyat:
735,83 USD + KDV
KDV Dahil:
27.674,98 TL
3.708,75 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Anycubic Photon D2 DLP 3D Yazıcı Avantaj Paketi

 

Anycubic Photon D2 DLP 3D Yazıcı

 

Tüketici DLP® 3D Yazıcı
DLP (Dijital Işık İşleme) 3D baskı teknolojisini kullanan binlerce ayna (DMD), ışığı minimum difüzyonla doğrudan reçine teknesinin dibine yoğunlaştırır, böylece ışığın homojenliğini geliştirir ve ultra yüksek hassasiyette baskı sonuçları elde eder.

 

Çift Algoritma
En yeni ışık homojenliği algoritmasının uygulanması, ışık homojenliğini %92'nin üzerine çıkarır. Kenar yumuşatma algoritmasıyla birleştiğinde kenar yumuşatma efekti önemli ölçüde geliştirilerek minyatürlere daha fazla ayrıntı getirilir.

 

Uzun Kullanım Ömrü
20.000 saatlik kullanım ömrüne sahip DLP projektör ile güçlendirilen LCD yazıcı gibi ekran başına 2.000 saatlik kullanım ömrüne sahip ekranları değiştirmenize gerek kalmaz, bu da bakım maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmenizi sağlar.

 

Daha Büyük Baskı Boyutu
Anycubic Photon Ultra ile karşılaştırıldığında Anycubic Photon D2'nin baskı hacmi %62 artarak 130,56 mm*73,44 mm*165 mm'ye ulaşır; baskı alanı ise %55 artarak 95,42cm kareye ulaştı.

 

Sessiz Baskı Deneyimi
DLP® teknolojisinin uygulanması, ışık kaynağı modülleri çalışırken çok az ısı ürettiğinden, ısı dağıtımı için fansız bir yazıcı tasarlama olasılığını ortaya çıkarır. Sessiz ve yatıştırıcı bir baskı deneyimi sunar.

 

Düşük Enerji Tüketimi
Dijital Işık İşleme (DLP®) teknolojisi, yazıcının gücünü LCD yazıcıların yalnızca 1/4'ü olan 15W'a kadar düşüren ışık kaynağını verimli bir şekilde kullanabilir.

 

Daha Büyük Yapışma
Özel olarak tasarlanmış Lazer gravür deseni, baskı platformunun yapışmasını önemli ölçüde artırarak daha iyi bir baskı başarı oranı sağlar.

 

Yakın Kontrol İçin Korku Yok
DLP® teknolojisi ile Anycubic Photon D2 DLP reçine 3D yazıcı, daha doğru ve hassas 3D baskıyı işleyerek daha canlı ayrıntılar yakalar. DLP yazıcılar için özel ve yüksek doğruluklu reçine olan Anycubic DLP Craftsman Resin ile daha iyi etki elde edeceksiniz.

 

Uygulama Senaryoları
Takı tasarımı alanında karmaşık işçilik ve bireysel terzilik, dişçilik uygulamalarında yüksek hassasiyet ihtiyacı veya hatta profesyonellerin ve meraklıların çok çeşitli model ve sanat eserleri talepleri.

 

Teknik özellikler
* Reçine teknesi: Ölçek çizgisine sahip tek parça tasarım
* İnşa platformu: Lazerle Oyulmuş Metal
* Pozlama boyutu: 95,42cm²
* Tekdüzelik: %92
* ışık geçirgenliği: %92
* Projektör çözünürlüğü: 2560*1440
* Kontrol paneli: 2,8" TFT dokunmatik kontrol
* Makine tesviye: Manuel (4 noktalı)
* Pozlama süresi: büyük eşittir 2,5 sn/katman
* Veri girişi: USB-A 2.0
* Nominal güç: 15 W
* Baskı boyutu: 6,5 x 5,1 x 2,9 inç / 165 x 131 x 73 mm (HWD)
* Makine boyutu: 17,2 x 9,3 x 8,9 inç / 438 x 236 x 226 mm(HWD)
* Makine ağırlığı: 8,8 lb./4 kg

 

 

 
 
Anykübik Foton D2
 
Anykübik Foton M3
 
Anykübik Foton Mono X 6K
Baskı Teknolojisi DLP (Dijital Işık İşleme) LCD tabanlı SLA Yazdırma LCD tabanlı SLA Yazdırma
Ekran Ömrü 20.000 saat 2.000 saat 2.000 saat
Işık geçirgenliği %92 %4 %6
Güç 15W 55W 120W
Makina ağırlığı ~4kg 7kg 11kg
Makine Boyutu 438*236*226mm 425*269*256mm 475x290x270mm
Derleme Hacmi 131*73*165mm(1.58L) 180*164*102mm(2.99L) 245*197*122mm(5.89L)

 

Anycubic Wash and Cure 3.0 Yıkama ve Kürleme Makinesi

 

* 4L Ekstra Büyük Temizleme Kovası Boyutu
* Deve Boynu Hafif: Lokalize Güçlendirme, Düzgün Kürleme
* Çift Katmanlı Tasarım, IPA Tasarrufu

 

Yükseltilmiş Kapasite için Daha Büyük Boyut


Anycubic Wash & Cure 2.0 ile karşılaştırıldığında Anycubic Wash & Cure 3'ün temizleme sepeti kapasitesi %100 oranında etkileyici bir artışla artık 3 litreye ulaştı. Temizleme kovasının toplam hacmi 4 litreye çıkarıldı. Bu, onu 7,3 inç veya daha küçük boyutlu LCD (ışıkla sertleşen) 3D yazıcılar için mükemmel şekilde uyarlanmış hale getirir.

Tek bir işlem sonrası oturum için daha büyük ve daha fazla modele uyum sağlamak üzere kürleme boyutu %15 artırılarak 160*180 milimetreye çıkarıldı.

Anycubic Wash & Cure 3 - Büyük Boy

Anycubic Wash & Cure 3 - Güçlü ve Alkol Açısından Verimli

 

Lokalize Güçlendirme, Düzgün Kürleme

"Yenilikçi Flexicure Gooseneck Işık Tasarımı", 1-3 cm ışınlama aralığında enerji değerini 30.000 uW/cm² artırarak modellerin üst kısmı ve giysilerin etekleri gibi ince alanlardaki kürleme etkisini önemli ölçüde güçlendirir.

 

Yepyeni bir ışık boncukları ve lens ışık kaynağı düzenlemesi benimseyen Anycubic Wash & Cure 3'ün kürleme bütünlüğü, önceki 2.0'a kıyasla %20 artırıldı. Bu, tüm modelin daha kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde iyileştirilmesiyle sonuçlanır.

 

Çift Katmanlı Tasarım, IPA Tasarrufu

Çift katmanlı PP malzeme temizleme sepeti, platformla eş zamanlı temizliği destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. 100 mm ve 165 mm'de iki ayarlanabilir yüksekliğe sahiptir ve 5,9 inç ile 7,3 inç arasında değişen baskı platformlarına uyum sağlayacak esneklik sağlar. Bu tasarım IPA kullanımının verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

 

Basit Kullanım, Sessiz ve Verimli

Tek tıklamayla kolayca seçilebilen çift modlu temizleme ve kürleme; Gelişmiş Deveboynu ışıkla kürleme modu tek tıklamayla kolayca açılıp kapatılabilir. İsteğe göre 1 ila 30 dakika arasında ayarlanabilen sonsuz döner düğme kontrolü.

Daha yalıtılmış bir yapısal tasarım ve yazılım optimizasyonu sayesinde, temizleme ve kürleme sırasında oluşan gürültü girişimi azaltılarak daha sessiz ve daha konforlu bir çalışma ortamı yaratılır.

 

Teknik Özellikler

Anycubic Wash & Cure 3 - Teknik Özellikler

Anycubic UV Reçine 1 kg- GriAnycubic UV Reçine 1 kg - Gri reçine profesyonel LCD kalıplama reçinesidir. LCD düşük ışık kaynağı oluşumunu optimize eder.Baskı verimliliği, piyasayla uyumlu DLP / LCD / SLA reçinesinden daha yüksektir.


Yüksek hızda katılaşma sağlar.Bu reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini sağlar ve aşırı büzülme sağlamaz, aynı zamanda baskı hızını artırır, kürleme süresini kısaltır ve LCD makinelerinin baskı verimliliğini mümkün olduğunca artırır.

Modelin güçlü yapışması ve şekillendirildikten sonra çıkarılması kolaydır.

Baskı ve hassasiyetin sadece yüksek başarı oranı değil, aynı zamanda reçine ayırma kuvvetini ve yapışmayı en aza indirmek içindir. Makineyi ve modeli temizlemeyi kolaylaştırır.

Malzeme sert ve sağlamdır. 


Kürek modelindeki güçlü malzeme, modelin parçalanmasına kolayca yol açabilir, ancak çok esnek malzeme kalıplama doğruluğunu ve estetiği etkileyecek olan baskı gerilme deformasyonu veya kırılmasının ayrıntılarına eğilimli olacaktır.

Modelin performansı sabittir.

Reçine, farklı iklim koşulları altında stabildir ve ayrıca depolanması da kolaydır, diğer reçinelerin eksikliklerinin üstesinden gelerek, yumuşama ve çevresel korozyonu kolayca nemlendirir.
 

Teknik Özellikler


Parametre bilgisi: 

Ana malzeme: Reçine monomer ve fotoğraf başlatıcı
Maruz kalma parametreleri: Alt pozlama süresi 20-60sn, normal pozlama süresi 5-15sn

Önlemler: 

Depolama yöntemi: 
Oda sıcaklığında hafif contalardan uzak tutun. (Güneş ışığı çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. Testten sonra, UV ışığı olmadığı sürece ışık etkilenmez).

15 - 35 derece ortam sıcaklığında tasarruf edilmesi tavsiye edilir, sıcaklık ne kadar düşükse reçinenin viskozitesi o kadar yüksek olur. Kapalı saklama, aşırı toz veya nem baskı kalitesini etkileyebilir. Sunshine çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. 

Kullanım: 
Çok fazla güneş ışığının olduğu yerlerde reçine kullanımını yasaklayarak kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Ciltle doğrudan teması önlemek için kullanmadan önce eldiven giyin ve odayı havalandırın.
Yanlışlıkla temas, mümkün olan en kısa sürede bol su ile durulayın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, zamanında tıbbi yardım alın.

Basılı modellerin yaklaşık 30S'yi temizlemek için yüksek konsantrasyonlu alkol kullanması gerekir (önerilen konsantrasyon %95 veya daha fazla, ne kadar yüksekse o kadar iyidir).

Reçine teknesindeki reçineyi kullanılmamış reçineye dökmeyin, reçine kirliliğinin baskı etkisini etkilemesini önlemek için kullanmadan reçineyi uzun süre reçine teknesinde bırakmayın (reçine hava geçirmez kaplara uzun süre konulamaz veya plastik sargılı gölgelendirme ile kapatılmıştır).

Reçinenin 18 aya kadar raf ömrü vardır.

                                                    3D3 Teknoloji Anycubic'in Yetkili Distribütörüdür.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198275A1
MarkaANYCUBIC
Stok DurumuVar
9619419198275A1

Yazıcı/Filament

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.