Anycubic Photon M3 MAX Reçineli SLA 3D Yazıcı Büyük Avantaj Paketi

Görsel 1
3D3 Puan : 364.087
Fiyat:
1.119,17 USD + KDV
KDV Dahil:
43.690,49 TL
5.855,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Anycubic Photon M3 MAX Reçineli SLA 3D Yazıcı Büyük Avantaj Paketi

 

Anycubic Photon M3 MAX Reçineli SLA 3D Yazıcı Avantaj Paketi

 

 

ANYCUBIC Photon M3 MAX


Endüstrinin ilk 13,6 inç geniş ekranı ile donatılmış 298 * 164 * 300 mm'lik bina boyutu yaratıcılığınızı ve yepyeni bir ekran dünyasını ortaya çıkarır.

Yüksek  Çözünürlük ve Hassasiyet

7K çözünürlük ve yüksek hassasiyetli bilyalı vidalı Z ekseni rayı, her ikisi de ayrıntılı baskı deneyimi sağlar.

Akıllı Reçine Dolumu

Anycubic Otomatik Reçine Dolgusu, reçinenin akıllı doldurulmasına ve yeterince sonra akıllı durdurulmasına yardımcı olur.

Yeniden Tasarlanmış Baskı Yüzeyi

Lazerle oyulmuş platformun tekrar tekrar tasarlanması ve test edilmesi, baskı yüzeyinin yapışmasını önemli ölçüde artırabilir ve baskının başarı oranını artırabilir.

Deneyiminizi Hızlandırın

Matris dizisindeki LED ışıklara sahip Anycubic ışık Turbo ışık kaynağı sistemi, hızlı baskı sağlayan güçlü bir ışık kaynağı oluşturur.

Her Seferinde Keskin Detaylar

450: 1'e kadar kontrast oranı, diğer reçine yazıcılardan (200: 1)% 125 daha yüksek, ayrıntıları iyileştirir.

Zamandan Tasarruf Edin

En hızlı baskı hızı 60 mm / saate ulaşabilir ve diğer reçine yazıcıların 3 saatlik baskısından 1 saat daha az olan 12 cm yüksekliğindeki minyatürü yazdırmak yalnızca 2 saat sürer.

Özel ve Değiştirilebilir Ekran Koruyucusu

Premium 13.6 "7K ekranı korumak için özel ve değiştirilebilir ekran koruyucusu ekleyin.

Tam Uyumlu Dilimleyici

Anycubic Foton Atölyesi, tüm Anycubic reçine yazıcılarla tamamen uyumludur. Ayrıca, bazı parametreleri ayarlamak için mükemmeldir ve aynı zamanda üçüncü taraf dilimleme yazılımlarına ücretsiz ve profesyonel olarak harcanan yüksek miktarda paradan tasarruf sağlar.

Teknik Özellikler

 

 

Anycubic Wash and Cure Max Yıkama ve Kürleme Makinesi

 

* 14,9L Etkileyici Maksimum Temizleme Boyutu
* Sprey Temizleme ve 360° Boyutsal Kürleme
* Alkol Verimliliği, %50'nin üzerinde Tasarruf

 

Daha Büyük Boyut, Daha Yüksek Uyumluluk

Anycubic Wash & Cure Max, piyasadaki çoğu yıkama ve kürleme makinesinin boyutlarını aşarak 14,9 litreye (15,7 litre) kadar su tutabilir. 300*165*300 mm'lik (11,8"x6,5"x11,8") etkileyici maksimum temizleme boyutu, piyasada bulunan 13,6"(35 cm) ve altı ölçülere sahip hemen hemen tüm tüketici sınıfı reçine 3D yazıcılarla uyumludur.

Anycubic Wash & Cure Max - Daha Büyük Boyut, Daha Yüksek Uyumluluk

 

Güçlü ve Alkol Açısından Verimli

Yepyeni iki sprey durulama ve detay daldırma modunun benimsenmesi, etkili ve kapsamlı temizlik sağlar. Güçlü mekanik enjeksiyon, 3 boyutlu baskı yüzeyindeki reçine kalıntısını ortadan kaldırırken, alt daldırmalı durulama, reçineyi karmaşık ayrıntılardan etkili bir şekilde çıkarır.

Anycubic Wash & Cure Max - Güçlü ve Alkol Açısından Verimli

 

İzopropil Alkol Tasarrufu

4 litre (4,2 litre) izopropil alkol, büyük boyutlu modelleri (10''/25 cm ve üzeri) temizlemek için yeterlidir ve geleneksel yıkama ve kürleme makinelerinin gerektirdiği 8,5 litreye kıyasla %50'den fazla tasarruf sağlar.

 

Alkol Verimliliği

Ayrıca, 5 litrelik (5,3 litre) bir kova izopropil alkol, 20'ye kadar modeli (10"/25 cm ve üzeri) temizleyerek tek bir yıkama sırasında alkol kaybını en aza indirebilir.

 

Büyük 3D Modelleri Destekler

Boyutu 12 inçe kadar olan (ağırlığı 2,2 kg'ı geçmeyen) baskı plakalı modellerin temizliğini destekler.

 

Tek Tıklamayla Yıkama ve Kürleme

Çift Fonksiyonlu Düğmeyle Yıkama ve Kürlemeyi Tamamlayın. Zaman alıcı ve emek yoğun işlem sonrası işlemlere veda edin. Zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlayan kolaylaştırılmış model işlemeyi deneyimleyin.

 

360° Boyutlu Kürleme

360° otomatik dönen kürleme platformuna sahip olan bu makine, daha yüksek kürleme enerjisi değerleri ve daha uzun ışınlama mesafeleri sunarak modelleriniz için kapsamlı, verimli kürleme sağlar.

Anycubic Wash & Cure Max - 360° Boyutsal Kürleme

 

Sanatsal Hepsi Bir Arada Tasarım

Anycubic Wash & Cure Max makinesi, taze ve minimalist bir estetik yayan şık, gri tonlu bir kapakla tamamlanan zarif inci beyazı bir gövdeye sahiptir. Kullanışlı hepsi bir arada açılır kapak tasarımı, kolay açılıp kapanmaya olanak tanır. Kullanıcı dostu kontrol paneli arayüzü, sorunsuz ve kusursuz bir çalışma deneyimi sağlar.

 

Arıza Tespiti ile Kapsamlı Koruma

Kapılar düzgün kapatılmadığında, üniteye su girdiğinde veya çalışma sırasında çıkışlar tıkandığında kullanıcıları bilgilendiren akıllı arıza tespiti ve uyarı. Yıkama ve kürleme işlemlerinin kusursuz olmasını sağlamak için arızaları anında tespit edip giderir.

 

Teknik Özellikler

Anycubic Wash & Cure Max - Teknik Özellikler

 

Anycubic UV Reçine 1 kg- GriAnycubic UV Reçine 1 kg - Gri reçine profesyonel LCD kalıplama reçinesidir. LCD düşük ışık kaynağı oluşumunu optimize eder.Baskı verimliliği, piyasayla uyumlu DLP / LCD / SLA reçinesinden daha yüksektir.


Yüksek hızda katılaşma sağlar.Bu reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini sağlar ve aşırı büzülme sağlamaz, aynı zamanda baskı hızını artırır, kürleme süresini kısaltır ve LCD makinelerinin baskı verimliliğini mümkün olduğunca artırır.

Modelin güçlü yapışması ve şekillendirildikten sonra çıkarılması kolaydır.

Baskı ve hassasiyetin sadece yüksek başarı oranı değil, aynı zamanda reçine ayırma kuvvetini ve yapışmayı en aza indirmek içindir. Makineyi ve modeli temizlemeyi kolaylaştırır.

Malzeme sert ve sağlamdır. 


Kürek modelindeki güçlü malzeme, modelin parçalanmasına kolayca yol açabilir, ancak çok esnek malzeme kalıplama doğruluğunu ve estetiği etkileyecek olan baskı gerilme deformasyonu veya kırılmasının ayrıntılarına eğilimli olacaktır.

Modelin performansı sabittir.

Reçine, farklı iklim koşulları altında stabildir ve ayrıca depolanması da kolaydır, diğer reçinelerin eksikliklerinin üstesinden gelerek, yumuşama ve çevresel korozyonu kolayca nemlendirir.
 

Teknik Özellikler


Parametre bilgisi: 

Ana malzeme: Reçine monomer ve fotoğraf başlatıcı
Maruz kalma parametreleri: Alt pozlama süresi 20-60sn, normal pozlama süresi 5-15sn

Önlemler: 

Depolama yöntemi: 
Oda sıcaklığında hafif contalardan uzak tutun. (Güneş ışığı çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. Testten sonra, UV ışığı olmadığı sürece ışık etkilenmez).

15 - 35 derece ortam sıcaklığında tasarruf edilmesi tavsiye edilir, sıcaklık ne kadar düşükse reçinenin viskozitesi o kadar yüksek olur. Kapalı saklama, aşırı toz veya nem baskı kalitesini etkileyebilir. Sunshine çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. 

Kullanım: 
Çok fazla güneş ışığının olduğu yerlerde reçine kullanımını yasaklayarak kullanmadan önce iyice çalkalayın.
Ciltle doğrudan teması önlemek için kullanmadan önce eldiven giyin ve odayı havalandırın.
Yanlışlıkla temas, mümkün olan en kısa sürede bol su ile durulayın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, zamanında tıbbi yardım alın.

Basılı modellerin yaklaşık 30S'yi temizlemek için yüksek konsantrasyonlu alkol kullanması gerekir (önerilen konsantrasyon %95 veya daha fazla, ne kadar yüksekse o kadar iyidir).

Reçine teknesindeki reçineyi kullanılmamış reçineye dökmeyin, reçine kirliliğinin baskı etkisini etkilemesini önlemek için kullanmadan reçineyi uzun süre reçine teknesinde bırakmayın (reçine hava geçirmez kaplara uzun süre konulamaz veya plastik sargılı gölgelendirme ile kapatılmıştır).

Reçinenin 18 aya kadar raf ömrü vardır.

                                                    3D3 Teknoloji Anycubic'in Yetkili Distribütörüdür.

Diğer Özellikler
Stok Kodu123202222089A2
MarkaANYCUBIC
Stok DurumuVar
123202222089A2

Yazıcı/Filament

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.