Anycubic Photon Mono M5S SLA 3D Yazıcı

Görsel 1
Görsel 2
3D3 Puan : 171.847
Fiyat:
535,00 USD + KDV
KDV Dahil:
20.621,68 TL
2.763,53 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Anycubic Photon Mono M5S SLA 3D Yazıcı

 

* 10,1 inç 12K
* 1. Tüketici Sınıfı Seviyelendirmesiz
* 3X Baskı Hızı Ortalama 105 mm/sa

 

12K Zarif Ayrıntılar
Photon Mono M5s, 10,1 inçlik ekranının 12K çözünürlüğüdür ve saç kalınlığı kadar hassas baskı ayrıntılarıyla 19 mikron X doğruluğuna ulaşır.


Tesviyesiz
Baskı başarısı için bir adım
Konsol kolundaki mekanik bir sensör, baskı platformu ile yüzer tesviye modülü arasındaki uyumu algılar ve tespit sonuçlarına göre bunu otomatik olarak ayarlar. Bu, seviyelendirme hatası riskini ortadan kaldırır ve baskı başarı oranını artırır.


3 Kat [1] Daha Hızlı
Photon Mono M5s, 105 mm/saat* ortalama baskı hızına ulaşabilmektedir. Serbest bırakma kuvvetini azaltabilen yüksek hızlı bir ayırıcı film kullanır; bu, serbest bırakma yüksekliğini azaltırken ve kaldırma hızını arttırırken yüksek bir baskı başarısı sağlar.


Akıllı, Basit ve Verimli
Otomatik Cihaz Kontrolü

Pozlama ekranının bağlantısı, mekanik algılama modülü ve motor çalışma durumu üzerinde yapılan çok sayıda test aracılığıyla, donanım sorunlarını hızlı bir şekilde algılayıp gidererek, baskı başarısı elde etmenize yardımcı olacak sorunsuz ve tahribatsız bağlantılar sağlar.


Reçine Algılama
Yetersiz reçineden kaynaklanan baskı hatalarını azaltmak amacıyla, reçine algılama modu, teknedeki reçine miktarının baskı öncesinde baskı gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını akıllı bir şekilde tespit edecek şekilde önceden ayarlanmıştır. Reçine eksikliğinden kaynaklanan baskı hatalarını en aza indirir.


Yazdırma Durumu Algılama
Baskı durumu algılama işlevi, baskının dibe vurması gibi yaygın arızalar için hatırlatmalar sağlayarak reçine ve zaman israfını önemli ölçüde azaltır. Ayrıca arızaların nedenlerini akıllıca analiz edebilir ve baskı verimliliğini sağlamak için etkili önerilerde bulunabilir.


Anycubic Uygulaması
Tek dokunuşla 3D baskı deneyimini yaşamanız için popüler dilimlenmiş modeller/STL'ler mevcut. Görev görüntüleme, yazdırma sürecinizin kontrol altında olmasını sağlar.


Akıllı Mod
Dilimleme yazılımı Anycubic Photon Workshop 3.1'in yeni sürümünde, "Akıllı Mod" seçeneği pozlama parametrelerini model ayrıntılarına ve boyutuna göre akıllıca eşleştirebilir, uygunsuz parametre ayarlarından kaynaklanan yazdırma hatası riskini azaltabilir.


Yeni Destek Algoritması
Yeni destek algoritması, yazdırma stabilitesini ve başarı oranını daha da artırır, model yüzeyindeki hasarı azaltır, desteklerin ve alt valflerin çıkarılmasını kolaylaştırır. Delme ve dilimleme hızını kapsamlı bir şekilde geliştirerek dilimlemenin kullanımını kolaylaştırın.

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198447
MarkaANYCUBIC
Stok DurumuVar
9619419198447

Yazıcı/Filament

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.