BASF Ultrafuse ABS Filament - Gümüş 1.75 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 8.232
Fiyat:
823,20 TL + KDV
KDV Dahil:
987,84 TL
132,38 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?


BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.
 

BASF ABS Filamentleri


BASF Forward AM'in geliştirdiği ABS filamentler gerek kimyasal içeriği gerekse de üretim yöntemiyle üstün kalitede bir üründür.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği ABS filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. BASF Forward AM'in ABS malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak en kaliteli şekilde parçalarınızı yazdırabilirsiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM ABS malzemeleriyle baskılarınızda çok canlı renklerde bile sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.

 

BASF ABS Filament Gümüş Teknik Özellikleri


ABS (Akrilonitril Bütadiyen Stiren) üç polimerden elde edilen amorf yapılı bir malzemedir. BASF ABS malzemesinin en önemli özelliği darbe dayanıklılığı, esnekliği ve yüksek sıcaklık dayanımıdır.
BASF ABS filamenti ile en iyi kalitede baskı alabilmek için üretim tablasının bir miktar ısıtılması gerekir.
BASF ABS malzemesi ardıl işlem uygulamalarına oldukça elverişlidir. Yüzey iyileştirmeleri için zımpara-astar gibi çalışmalarla beraber yüzeye aseton uygulaması da BASF ABS filamentleri ile baskı aldığınız ürünlerden oldukça iyi yüzey sonuçları elde edebilirsiniz.

Basf Ultrafuse ABS Filament ayrıntılı teknik özellikleri ve parametre değerleri için tıklayın.

BASF ABS filament kullanım alanları:


1.Prototipler
2.Fonksiyonel Parçalar
3.Boyalı Parçalar
4.Az Adetli son kullanıcı ürünleri

BASF ABS Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

Ağırlık: 750 gr.

BASF ULTRAFUSE FİLAMENTLER TAM LİSTE 
Diğer Özellikler
Stok Kodubasfabsgümüş-71
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.