BASF Ultrafuse ASA Filament - Naturel 2.85 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 16.268
Fiyat:
1.626,80 TL + KDV
KDV Dahil:
1.952,16 TL
261,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?

 

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF ASA Filamentleri

 

BASF Forward AM'in geliştirdiği ASA filamentleri iyi derecede bir mühendislik malzemesi olup özellikle dış alan uygulamalarında ABS'e göre çok daha iyi bir seçenektir.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği ASA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Boyutsal kararlılık ve mekanik dayanım özellikleri itibariyle BASF Forward AM'in ASA malzemesi fonksiyonel ürün ve prototip üretim süreçlerinde oldukça iyi bir seçimdir. BASF ASA malzemesi UV dayanımı itibariyle özellikle güneş ışığı dış alanlarda ve yüksek hava şartlarında kullanıma elverişlidir.


BASF Ultrafuse ASA Filament Teknik Bilgi:

 

ASA (Akrilonitril Stiren Akrilat) iyi derecede kimyasal dayanıma ve termal kararlılığa sahiptir. Bu özellikleriyle yüksek hava şartlarında sararmaya, yaşlanmaya ve parlamaya karşı mükemmel direnci vardır.
Yüksek UV dayanımına, sertliğe ve yüksek mukavemet değerlerine sahip BASF ASA Filamentleri aşağıdaki niteliklerde baskı almanızı sağlar:
1.Yüksek dış hava koşullarında kullanıma elverişlilik
2.Kimyasal dayanım
3.Yüksek sıcaklıklara direnç
4.Parlak yüzey kalitesi
5.İyi derecede anti-statik özellikler
6.Mukavemet ve rijitlik
 BASF ASA Filamentleri ile alacağınız 3D baskılar iyi mekanik özelliklerin yanısıra oldukça başarılı yüzey kalitesine de sahiptir.


Diğer Özellikler
Stok Kodubasfasanaturel-36
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.