BASF Ultrafuse ASA Filament - Naturel

BASF Ultrafuse ASA Filament - Naturel
Görsel 1
3D3 Puan : 3.950
Fiyat:
466,10 TL
466.10 dukkan.3d3teknoloji.com
46,31 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda Kargo Bedava

NEDEN BASF Filamentleri?

 

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF ASA Filamentleri

 

BASF Forward AM'in geliştirdiği ASA filamentleri iyi derecede bir mühendislik malzemesi olup özellikle dış alan uygulamalarında ABS'e göre çok daha iyi bir seçenektir.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği ASA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Boyutsal kararlılık ve mekanik dayanım özellikleri itibariyle BASF Forward AM'in ASA malzemesi fonksiyonel ürün ve prototip üretim süreçlerinde oldukça iyi bir seçimdir. BASF ASA malzemesi UV dayanımı itibariyle özellikle güneş ışığı dış alanlarda ve yüksek hava şartlarında kullanıma elverişlidir.


BASF Ultrafuse ASA Filament Teknik Bilgi:

 

ASA (Akrilonitril Stiren Akrilat) iyi derecede kimyasal dayanıma ve termal kararlılığa sahiptir. Bu özellikleriyle yüksek hava şartlarında sararmaya, yaşlanmaya ve parlamaya karşı mükemmel direnci vardır.
Yüksek UV dayanımına, sertliğe ve yüksek mukavemet değerlerine sahip BASF ASA Filamentleri aşağıdaki niteliklerde baskı almanızı sağlar:
1.Yüksek dış hava koşullarında kullanıma elverişlilik
2.Kimyasal dayanım
3.Yüksek sıcaklıklara direnç
4.Parlak yüzey kalitesi
5.İyi derecede anti-statik özellikler
6.Mukavemet ve rijitlik
 BASF ASA Filamentleri ile alacağınız 3D baskılar iyi mekanik özelliklerin yanısıra oldukça başarılı yüzey kalitesine de sahiptir.


BASF ASA malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcı'nızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.


BASF ASA filament kullanım alanları:


1.Dış mekan parçaları
2.Otomotiv iç trim parçaları (A,B,C,D pillar)
3.Dağcılık-outdoor ekipmanları
4.Dış mekan baskı-tabela ürünleri
BASF ASA Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.
Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

Ağırlık: 750 gr.


BASF ULTRAFUSE FİLAMENTLER TAM LİSTE

Teknik Özellikler
Filament TipiASA
Diğer Özellikler
Stok Kodubasfasanaturel
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.