BASF Ultrafuse HIPS Filament - Natural 1.75 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 14.896
Fiyat:
1.489,60 TL + KDV
KDV Dahil:
1.787,52 TL
239,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?


BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF HIPS Filamentleri


BASF Forward AM'in geliştirdiği HIPS filamentleri ABS baskılar için çok iyi bir destek malzemesidir. Baskı sonrasında HIPS malzeme strik asit çözeltisinde tamamen çözülebilir.
BASF HIPS Filamentleri aynı zamanda ana üretim malzemesi olarak da kullanılabilir. Son derece hafif bir malzeme olan HIPS zımpara kağıdı ile kolayca çalışabileceğiniz mat bir yüzeye sahiptir.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği HIPS Filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edebilirsiniz. Çift extrüzyonlu 3D Yazıcı'larınızda HIPS malzemenin çözülebilme özelliği ile karmaşık parçaları kolaylıkla yazdırabilirsiniz.


Basf HIPS Filament Teknik Özellikler:


BASF HIPS (High Impact PolySyrene) yüksek darbe dayanımına sahip bir malzemedir. Anlık darbelerde malzeme dayanımı oldukça iyidir çünkü darbe etkisini azaltacak Bütadiyen kauçuk ile desteklenmiş bir Polistiren'dir.

BASF HIPS malzemesi D'limonene olarak da bilinen strik asit çözeltisinde tamamıyla çözülmektedir. ABS malzeme ile baskılarda çok iyi sonuçlar verir.
BASF HIPS malzemesi hafifliğiyle ve oldukça güzel mat yüzeyiyle de ön plana çıkmaktadır. Üretilen parçalar zımpara ve yapıştırma işlemleri için çok uygundur. Özellikle son kat boya yapılacak baskılarınızda HIPS oldukça başarılı bir yüzey çıktısı vermektedir. Bununla beraber 3D Yazıcı'larınızda oldukça iyi baskılar alabilirsiniz.
 
BASF Forward AM HIPS malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.

BASF HIPS filament kullanım alanları:

1.Boyalı maket modeller
2.Elektronik göstergeler
3.Buzdolabı rafları ve sebzelikler
4.Ambalajlar
5.Kompozit uygulamaları için çözülebilir destek malzemesi

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

Ağırlık: 750 Gr.

BASF ULTRAFUSE FİLAMENTLER TAM LİSTE

Diğer Özellikler
Stok Kodubasfhipsnatural-47
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.