BASF Ultrafuse PLA Filament - Natural 1.75 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 6.811
Fiyat:
681,10 TL + KDV
KDV Dahil:
817,32 TL
109,53 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?

 

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF PLA Filamentleri

 

BASF Forward AM'in geliştirdiği PLA filamentler Avrupa ve Amerika pazarlarında en güvenilir nitelikli malzeme konumundadır.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PLA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. BASF Forward AM'in PLA malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak, ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM PLA malzemeleriyle baskılarınızda çok canlı renklerde bile sürdürülebilir ve aynı kalitede çıktı alabilirsiniz.Basf PLA Filament Natural Teknik Bilgi:


SPLA düşük erime sıcaklığına sahip olan biogegredable Poli-Laktik-Asit malzemededir. Temelde mısır nişastasına dayanır ve endüstriyel koşullar altında parçalanabilir. Bu nedenle, 3D baskı için en çevre dostu filamentlerden biridir. PLA filament aynı zamanda mükemmel bir fiyat / performans oranı ile karakterize edilir ve hem kişisel hem de ofis kullanımında karmaşık modeller için kullanılabilir.
3D Yazıcınızda oldukça kolay bir şekilde baskı alabileceğiniz PLA malzemesi iyi bir yüzey kalitesi de sağlamaktadır.
3D Yazıcı malzemeleri arasında kullanımı en yaygın olan malzemelerden bir olan PLA'nin bir çok farklı renkte ve şeffaf versiyonu vardır.
PLA üretimi esnasında sıcaklık doğru yönetildiğinde en hızlı üretim, düşük katman kalınlıkları ve keskin köşeler elde etmek mümkündür.


Basf Ultrafuse PLA Filament ayrıntılı teknik özellikleri ve parametre değerleri için tıklayın.BASF PLA filament kullanım alanları:


1.Prototipler
2.Silikon Kalıplama için master modeller
3.Endüstriyel ürün tasarım kontrolleri
4.Mimari modeller
5.Heykel ve maket modeller
 
BASF PLA Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.

Ağırlık 750 gr.

BASF ULTRAFUSE FİLAMENTLER TAM LİSTE
 
Diğer Özellikler
Stok Kodubasfplanatural 1.75 mm
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.