BASF Ultrafuse PLA PRO 1 Filament - Naturel Beyaz 2.85 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 10.486
Fiyat:
1.048,60 TL + KDV
KDV Dahil:
1.258,32 TL
168,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?


BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF PLA PRO1 Filamentleri

BASF Forward AM'in geliştirdiği PLA PRO1 filamentleri ABS'e yakın özellikler taşıyan PLA tabanlı ve çok daha hızlı baskı imkanı sunan malzemelerdir.

BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PLA PRO1 filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. BASF Forward AM'in PLA PRO1 malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak, ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM PLA PRO1 malzemeleriyle baskılarınızda sürdürülebilir renkte ve kalitede çıktı alabilirsiniz.


Basf PLA PRO1 Filament Teknik Özellikler


BASF PLA PRO1 malzemesi aşağıdaki 4 özellik açısından oldukça nitelikli bir malzemedir;

1.Üretkenliğinizi artırır: PLA ya da ABS malzemeye kıyasla %30-%80 oranında daha hızlı baskılar alabilirsiniz.
2.Daha dayanıklı baskılar: PLA tabanlı bir malzeme ile ABS'e oldukça yakın özelliklerde parçalar üretebilirsiniz.
3.Çok yönlülük: Hız, mukavemet ya da yüzey kalitesi beklentinize göre seçim ile en iyi 3D baskılarınızı elde edebilirsiniz.
4.Tutarlılık: Üretim partisi veya renk bağımsız olmak üzere her defasında aynı özelliklere sahip tutarlı malzeme kalitesiyle kesintisiz üretim yapabilirsiniz.
 
BASF PLA PRO1 malzemesi üstün özellikleri itibariyle gerçekte bir mühendislik malzemesidir. Bu özelliğiyle yüksek yük altında çalışma ya da fonksiyonel uygulamalarda kullanım gibi baskı beklentilerini çok iyi karşılamaktadır.

BASF PLA PRO1 malzemesine ait temel teknik verileri incelemek için tıklayınız.


Güvenle 3D baskı alabileceğiniz BASF PLA PRO1 filamentleri ile daha kısa sürelerde çok daha fazla parça üretebilirsiniz.


BASF PLA PRO1 filament kullanım alanları:


1.Fonksiyon parçalar
2.Fikstür ve aparatlar
3.Beyaz Eşya parçaları
4.Fonksiyonel son kullanım parçalar
BASF PLA PRO1 Filamentlerinin nem alma özelliği çok düşüktür ve bu düşük değer üretim kalitesini etkilemez. Teknik ihtiyaç olmaması gereği ve BASF'ın çevreci yaklaşımından dolayı malzemeler ikincil bir vakumlu ambalajla paketlenmemiştir.
Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

Ağırlık: 750 Gr.

Diğer Özellikler
Stok Kodubasfplaprobeyaz152
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.