BASF Ultrafuse rPET Filament - Naturel Mavi 2.85 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 8.330
Fiyat:
833,00 TL + KDV
KDV Dahil:
999,60 TL
133,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
2

NEDEN BASF Filamentleri?


BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.BASF rPET Filamentleri


BASF Forward AM %100 kullanılmış PET malzemeden üretilmiştir ve tamamen bir çevre dostudur. Fakat malzeme görünümü ve baskı özellikleri itibariyle tamamıyla yeni bir malzemeden üretim karakteri yansıtmaktadır.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği rPET filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. Bunlarla beraber BASF Forward AM rPET malzemeleriyle gıdaya uygun şeffaf mavi renkte kaliteli çıktılar alabilirsiniz.


BASF Rpet Filament Teknik Özellikler

 

rPET (Geridönüşümlü PoliEtilen Teraftalat) gıda uyumlu bir malzemedir ve 3D baskı esnasında istenmeyen gaz ve koku salınımı olmaz.
rPET malzeme endüstride içecek şişelerinin üretiminde yoğunluklu olarak kullanılmaktadır. BASF rPET Filamentleri gıdaya uyumlu içecek şişelerinin veya gıda ambalajlarının 3D Yazıcı'da baskısı için oldukça uygun bir malzemedir.
rPET malzemesi 3D Yazıcı'larda kullanım için çok uygun bir malzemedir. Yaygın olarak kullanılan PLA ve ABS gibi malzemelerin yanısıra rPET oldukça uygun çıktılar vermektedir. PLA, 3D baskı için çok elverişlidir fakat stabilite sorunları vardır diğer taraftan ABS kararlı parçalar üretiminde iyi sonuç veren mekanik özelliklere sahiptir fakat baskı esnasında çekme problemleri vardır. Fakat rPET oldukça kararlı baskıları kolaylıkla almanızı sağlar ve geri dönüşümlüdür.
BASF rPET Filamentleri %100 geri dönüşümlü olduğu için bir çok uygulamada çevreci özelliği ile de tercih sebebidir.


BASF Forward AM rPET malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.


BASF rPET filament kullanım alanları:

1.Gıdaya uygunluk istenen alanlar
2.İçecek ve sıvı gıda ambalajları
3.Sızdırmazlık beklenen parçalar
4.Vitrifiye parçaları
Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.


Ağırlık 750 Gr.


BASF ULTRAFUSE FİLAMENTLER TAM LİSTE

Diğer Özellikler
Stok Kodubasfrpetnaturelmavi-50
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.