BASF x Magigoo Ultrafuse PA Filament Paketi 1.75 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 12.880
Fiyat:
1.288,04 TL + KDV
KDV Dahil:
1.519,89 TL
151,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

BASF x Magigoo Ultrafuse PA Filament Paketi


Paket İçeriği
 
  • 1 Adet BASF Ultrafuse PA Filament Naturel (Filament Çapını Ürün Seçeneklerinden Seçebilirsiniz)
  • 1 Adet Magigoo Pro PA 3D Baskı Yapıştırıcısı


Magigoo Pro Metal 3D Baskı Yapışıtırıcı Nedir?


3D baskınızın kaliteli olması için en önemli parametrelerden biri de ilk baskı katmanın baskı tablasına düzgün yapışmasıdır. İlk katmanı düzgün yapışmamış bir baskı sağlıklı bir şekilde tamamlanmayabilir. Bu durum da zaman ve malzeme kaybına sebep olabilir.

Magigoo işte bu sorunla başa çıkmak ve daha kaliteli 3D baskılar elde etmek üzere 3D yazıcı kullanıcıları için tasarlanmış 3D baskı yapıştırıcısıdır.

PLA, ABS, HIPS gibi günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen filamentlerin yanında, ileri seviye BASF 316 L Metal filament, Flex, PA, PP, PPGF filament türleri için de özelleştirilmiş Magigoolar vardır.
 

Magigoo Pro PA - Polymaid (Nylon) için 3D Baskı Yapıştırıcısı


Magigoo Pro PA, yalnızca Polyamid filamentlerle çalışmak üzere profesyonel kullanım için tasarlanmıştır . Parça soğuduktan sonra nispeten kolay çıkarılmalı ve tutkal kalıntısı da kolayca temizlenmelidir.

Neden Magigoo Pro PA?

PA (poliamid), bir amid tekrar birimi olan bir polimer grubunu anlatır. Genellikle FDM endüstrisinde PA12, PA66 ve PA6'yı içeren 3 ana PA tipi vardır.

Bazen bu malzemeler ya başka polimerlerle aşılanabilir ya da cam ya da karbon lifleriyle takviye edilebilir. Genellikle naylonlar yüksek mukavemet, tokluk, elastikiyet, aşınma direnci, kimyasal direnç ve ısıl direnç sergiler ve çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak aranır.

Naylon filamentler, geleneksel 3D baskı yapı yüzeylerine daha düşük yapışmaları ve daha yüksek eğilme eğilimleri nedeniyle FDM baskı için zorlu malzemeler olduğunu kanıtladı .
Ayrıca, her biri farklı davranan çeşitli PA filamentleri sınıfı vardır.

Magigoo Pro PA, çok sayıda PA türü ile çalışmak üzere geliştirilmiş PA filamentlerinin FDM baskısı için özel bir çözümdür.

 

BASF Ultrafuse PA Filament


NEDEN BASF Filamentleri?

 

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.

 

BASF PA Filamentleri


BASF Forward AM'in geliştirdiği PA filamentleri oldukça dayanıklı ürünleri üst düzey kalitede yazdırmanızı sağlar.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PA filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz. BASF Forward AM'in PA malzemesiyle nozül-uç tıkanmalarını geride bırakarak, ısıtılmış baskı tablalarına bile ihtiyaç duymadan 3D modellerinizi en kaliteli şekilde yazdırabilirsiniz.


BASF PA Filament Teknik Bilgi:
 

PA (PoliAmid) çok dayanıklı bir plastik olup özellikle yüksek mukavemet gerektiren uygulamalarda oldukça iyi sonuçlar vermektedir.
 
Güvenle 3D baskı alabileceğiniz BASF PA filamentleri ile fonksiyonel uygulamalarda kullanabileceğiniz çok dayanıklı parçalar üretebilirsiniz.

BASF Forward AM PA malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.


BASF PA filament kullanım alanları:

 

1.Fonksiyon parçalar
2.Darbe ya da yük altında çalışacak ürünler
3.Otomotiv taşıma parçaları
4.Ara bağlantı ya da montaj arayüzündeki parçalar

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.

Magigoo'nun Nasıl Kullanıldığını Aşağıda Yer Alan Videodan İzleyebilirsiniz:
 

 
Diğer Özellikler
Stok Kodubasfxmagigoopa-100
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.