BASF x Magigoo Ultrafuse PP Filament Paketi 2.85 mm

Görsel 1
3D3 Puan : 12.511
Fiyat:
1.251,07 TL + KDV
KDV Dahil:
1.476,26 TL
146,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

BASF x Magigoo Ultrafuse PP Filament Paketi


Paket İçeriği
 
  • 1 Adet Basf Ultrafuse PP Filament Naturel (Filament çapını ürün seçeneklerinden seçebilirsiniz.)
  • 1 Adet Magigoo Pro PP 3D Baskı Yapıştırıcısı


Magigoo Pro Metal 3D Baskı Yapışıtırıcı Nedir?


3D baskınızın kaliteli olması için en önemli parametrelerden biri de ilk baskı katmanın baskı tablasına düzgün yapışmasıdır. İlk katmanı düzgün yapışmamış bir baskı sağlıklı bir şekilde tamamlanmayabilir. Bu durum da zaman ve malzeme kaybına sebep olabilir.

Magigoo işte bu sorunla başa çıkmak ve daha kaliteli 3D baskılar elde etmek üzere 3D yazıcı kullanıcıları için tasarlanmış 3D baskı yapıştırıcısıdır.

PLA, ABS, HIPS gibi günlük kullanımda sıklıkla tercih edilen filamentlerin yanında, ileri seviye BASF 316 L Metal filament, Flex, PA, PP, PPGF filament türleri için de özelleştirilmiş Magigoolar vardır.
 

Magigoo Pro PP - Polipropilen için 3D Baskı Yapıştırıcısı


Magigoo Pro PP, yalnızca Poliporepilen filamentlerle çalışmak üzere profesyonel kullanım için tasarlanmıştır. Parça soğuduktan sonra nispeten kolay çıkarılmalı ve dahil edilen prosedür izlenirse tutkal kalıntısı da kolayca temizlenmelidir.

Neden Magigoo Polipropilen:

Polipropilen (PP), iyi darbe direnci ve süneklik özellikleri sergileyen termoplastik yarı kristal bir polimerdir. Aynı zamanda nispeten polar olmayan bir moleküler yapıya sahiptir, bu da onu kimyasallara dirençli kılar ve bu nedenle gıda ambalajlarında ve tıbbi ekipmanlarda kullanım için idealdir. Yapıştırıcı endüstrisinde poliolefin malzemelerinin başka türden malzemelere yapıştırılmasının zor olduğu gerçekte iyi bilinmektedir. Bu, kısmi kristallik ile birleştiğinde, baskı yapılmasını özellikle zor bir malzeme haline getirir.

Magigoo Pro PP bu sorunu çözer ve FDM 3D Baskıda kullanım için ek kolaylık sağlar.


Magigoo Pro PP Polipropilen İçin 3D Baskı Yapıştırıcısı Techical Data Sheet ve Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın.BASF Ultrafuse PP Filament
 
 

NEDEN BASF Filamentleri?

 

BASF, malzeme alanında sahip olduğu çok kapsamlı bilgi birikimini Eklemeli İmalat Teknolojileri alanına taşıyarak sektöre önderlik etmektedir. Bu kapsamda geliştirmiş olduğu nitelikli filamentler FFF sistemlerinin çıktılarını üst seviyeye taşımaktadır.


BASF PP Filamentleri
 

BASF Forward AM'in geliştirdiği PP filamentleri düşük yoğunluklu, yüksek elastikliğe sahip ve malzeme yorulmalarına karşı direnci olan yüksek performanslı bir termoplastiktir.
BASF Forward AM, ileri teknoloji üretim altyapısı ve en doğru kimya formülasyonlarıyla geliştirdiği PP filamentleriyle FFF sistemlerinizle üretim süreçlerinizde her zaman en doğru baskı sonuçları elde edersiniz.
 

BASF PP Filament Teknik Özellikler
 

BASF PP (PoliPropilen) malzemesi asit ve baz solventlerine karşı aşırı dayanıklıdır.
PP yorulma direnci yüksek ve oldukça iyi bir darbe direncine sahip bir malzemedir. Beraberinde düşük sürtünme katsayısına sahip olduğu için çok iyi elektrik yalıtımı sağlamaktadır.
BASF PP filamentleri düşük özgül ağırlığa sahiptir.
 PP üretim endüstrisinde düşük yoğunluğu ve farklı mekanik özellikleriyle en yaygın kullanılan malzemelerden biridir. BASF Forward AM kimya alanındaki liderliğiyle geliştirdiği doğru formülasyonlarla PP malzemeyi 3D baskı alanına taşımıştır. 

 


BASF Forward AM PP malzemesinin teknik özelliklerini (TDS) ve 3D Yazıcınızda kullanabileceğiniz parametre değerlerini incelemek için tıklayınız.


BASF PP filament kullanım alanları:

 

1.Otomotiv parçaları, hoparlörler
2.Mutfak plastikleri
3.Plastik banyo gereçleri
4.Bahçe mobilyaları
5.Kimyasal ambalajları

Tüm ürünlerimiz kalite takibi amacıyla %100 olarak kaynağına kadar takip edilmektedir.


Magigoo'nun Nasıl Kullanıldığını Aşağıdaki Videodan İzleyebilirsiniz:

 
Diğer Özellikler
Stok Kodubasfxmagigoopp-101
MarkaBASF
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.