BCN3D Epsilon W27 3D Yazıcı

BCN3D Epsilon W27 3D Yazıcı

Epsilon W27, pasif ısıtmalı haznesi ve tam muhafazası gibi özellikler sayesinde endüstriyel sınıf malzemelerle büyük ölçekli parçalar üretmek için tasarlanmış profesyonel bir 3D yazıcıdır. Bağımsız Çift Kafa/Ekstrüder (IDEX) tarafından desteklenen Epsilon W50, kalite ve hassasiyetle olağanüstü güçlü işlevsel parçalar sunar.

BCN3D Epsilon W50 endüstriyel malzemeleri destekleyen açık filament sistemine sahiptir. İhtiyacınız olan prototipi ortam şartlarına dayanıklı malzemelerle üretebilirsiniz.

BCN3D Epsilon W27'nin desteklediği filamentler: PLA, PET-G, TPU 98A, PVA, ABS, PA, PP

IDEX (Bağımsız Çift Baskı Kafası Teknolojisi)

BCN3D tarafından geliştirilen Çift Baskı Kafası Teknolojisi (the Independent Dual Extrusion System) 3 boyutlu baskıda fark yaratıyor.

Aynalama modu sayesinde, baskınızın karşı çiftini (örneğin: sol ayak ve sağ ayak) aynı anda basabilir, böylece zaman maliyetinizi yarıya indirebilirsiniz. Kopyalama modu ile ise, ürününüzün tıpatıp aynısını, zaman maliyetinizi yarıya indirerek üretebilirsiniz.

BCN3D Epsilon yazıcılar, endüstriyel malzemelerle baskı yaparken çalışma ortamınızı potansiyel olarak zararlı parçacıklardan koruyan bir HEPA filtre ile donatılmıştır.

Performans için tasarlandı. Tam muhafaza ve pasif ısıtmalı hazne

Epsilon W50 ve Epsilon W27, 60 C°'ye kadar ulaşabilen bir iç ısı dolaşımı ve 120 C°'ye kadar ulaşabilen ısıtılmış baskı tablasını kontrollü olarak çalıştıran, tamamen kapalı bir hazneye sahiptir.

Genişleyen profesyonel malzeme yelpazesi

BCN3D'nin sizin için seçtiği, yazdırması en güvenli malzemelerle masaüstünüzden rahatça çalışın. BCN3D Filamentleri, tanınmış kimya şirketleri BASF ve Mitsubishi Chemical tarafından geliştirilmiş ve tüm BCN3D yazıcılarla sorunsuz çalışacak şekilde optimize edilmiştir. Önceden ayarlanmış yapılandırmalar ve basit komutlarla iş akışınızı kolaylaştırın.

Mevcut: PLA, PETG, TPU 98A, PVA
Geliştirme aşamasında: PLA Pro, rPET ve TPU85A

Alüminyum Kasa

Çalışma alanında garantili güç ve dayanıklılık için sağlam alüminyum çerçeve.

Hotend X

Epsilon W50 ve Epsilon W27, fiber dolgulu malzemelerle sorunsuz baskı yapmak üzere tasarlanmış yeni Hotend X ile güçlendirilebilir. Bu, en zorlu uygulamalar için daha sağlam parçaların basılmasını sağlar.

*Ayrı satılır

BCN3D Cloud

BCN3D Epsilon 3D yazıcılar, en yeni bağlantı özellikleriyle donatılmıştır. BCN3D Cloud platformu ile sorunsuz bir iş akışı için ağa bağlıyken baskı dosyalarınızı kolayca gönderebilirsiniz. Yazıcınızın her zaman güncel kalmasını sağlayacak olan Over The Air (OTA) özelliği sayesinde manuel ürün yazılımı yükseltmelerini unutun (Tercihe göre etkinleştirilir).

BCN3D, 60'tan fazla ülkede kullanıcı ağı oluşan üretici, İspanyol ve uluslararası 3D masaüstü yazıcı üreticilerinden biridir. Ana müşterileri arasında Seat, BMW, NASA, Camper, Barselona'daki Sant Joan de Déu Hastanesi bulunmaktadır. BCN3D, son yatırımla birlikte 2019'dan bu yana toplam 5,5 milyon Euro yatırım almayı başardı.
 

BCN3D Epsilon W27 Teknik Özellikler


Baskı Teknolojisi: FDM
Ekstruder Sayısı: Birbirinden Bağımsız Çift Ekstruder (IDEX)
Ekstruder Tipi: Bowden Bondtech çift tahrik dişlileri
Baskı Hacmi: 420 mm x 300 mm x 220 mm
Katman Yüksekliği: 0,05 mm - 0,5 mm
Max Nozul Sıcaklığı: 300 ° C
Isıtmalı Baskı Tablası: Evet
Max Baskı Tablası Sıcaklığı: 120 ° C
Isıtmalı Baskı Kabini: Evet, Max 60 ° C
Filament: PLA, PET-G, TPU 98A, PVA, ABS, PA, PP
Filament Çapı: 2,85 mm
Açık Filament Sistemi: Evet
Filament Sensörü: Evet
Elektrik Kesintisinden Sonra Devam: Evet
Hepa Filtresi: Evet
Kapı Sensörü: Evet
Bağlantı: Hafıza kartı, Ethernet, wifi, bulut
Güç Tüketimi: Max 840 Vat
Voltaj: AC: 84V, 3.6A - 240V, 1.3A (50-60Hz)
Ekipman Boyutları: 530 x 690 x 750 mm
Ekipman Ağırlığı: 33 kg
Paket Boyutları: 600 x 800 x 1090 mm
Paket Ağırlığı: 46 kg

 
Diğer Özellikler
Stok Kodubcn3depsilonw27
MarkaBCN3D
Stok DurumuVar
630290233679
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.