Creality CR-200B Pro 3D Yazıcı

Görsel 1
3D3 Puan : 172.699
Fiyat:
536,67 USD + KDV
KDV Dahil:
20.723,92 TL
2.777,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

Creality CR-200B Pro 3D Yazıcı

 

Creality CR200B Pro 3D yazıcı, hassas kıvrımlara sahip kübik çerçevenin, simsiyah kaplamaların, yerleşik LED ışıkların ve şeffaf kenarların tamamlandığı modern tasarıma sahip, kapalı odacıklı bir  FDM 3D yazıcıdır .

 

CR200B Pro yazıcı 500 saatlik sabit performans sunar ve 200 x 200 x 220 mm'lik cömert bir yapı hacmine ve 110°C maksimum taban sıcaklığına sahiptir . Sıcak uç ve ısıtılmış yapı yatağı tarafından verilen ısı, yapı odasını sıcak ve hava cereyanından uzak tutarak , bükülmeye duyarlı malzemelerle baskı yapmayı kolaylaştırır.

 

CR200B Pro 3D yazıcı , kullanımını çok kolay ve güvenli hale getiren birçok özellikle donatılmıştır ; bu da bu yazıcıyı 3D baskıya ilk adımlarını atanlar için mükemmel kılar . Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

*CR-Touch otomatik yatak seviyelendirme.
*Hızlı serbest bırakma hotend tasarımı.
*Otomatik filaman yükleme ve boşaltma.
*Güç kaybı kurtarma.
*Hava filtreleme sistemi.
*Entegre kamera.
*WiFi bağlantısı.


Performansı ve güvenilirliği nedeniyle 3D baskı camiasında geniş çapta kabul gören ve övülen ünlü "Sprite" çift dişli doğrudan tahrikli ekstrüder , güçlü ve hassas ekstrüzyon sağlar. CR200B Pro yazıcı püskürtme ucu kiti iyileştirildi ve 60 saniye içinde hızlı bir şekilde çıkarılıp kurulabilmesine olanak tanıyor.

 

Yatağın dengelenmesi baskılarınızın başarısı için çok önemlidir. CR Touch'ın otomatik seviyelendirme özelliği, termal yatağın 16 noktalı yüksekliğini tespit etmek için bir prob kullanır ve ardından gelişmiş algoritmalarla yatak eğimini hassas bir şekilde telafi eder . Bu özellik özellikle yeni başlayanlar için kullanışlıdır.

 

Malzeme çok yönlülüğü
CR-200B Pro, esnek ve yüksek sıcaklığa dayanıklı filamentler de dahil olmak üzere çok çeşitli filamentleri destekler . Bu 3D yazıcıyla kullanılabilecek malzemelerin tamamı şu şekildedir: PLA, PLA CF, ABS, ASA, PETG, TPU 95A ve CR Silk.

 

Güvenlik özellikleri
Kullanıcının çalışırken yazıcının hareketli parçalarına yanlışlıkla dokunmasını önleyen tamamen kapalı tasarım sayesinde kullanıcının güvenliği ve sağlığı her zaman korunur . Kasa kapısı açıldığında CR200B Pro yazdırmayı durdurarak sıkışma veya yanmanın önlenmesine yardımcı olur. Ek olarak CR200B Pro, zararlı parçacıkları ve kokuları etkili bir şekilde nötralize eden ve yazıcıyı evler veya okullar için uygun hale getiren bir filtreleme sistemi ile donatılmıştır.

 

Basit kullanıcı arayüzü ve Bulut Yazdırma
Kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için Creality, CR200B Pro yazıcının kullanıcı arayüzünü , kullanıcıların yazıcıyı adım adım nasıl çalıştıracaklarını, filamenti nasıl yükleyip çıkaracaklarını ve merdaneyi nasıl hızlı kılavuzlarla donattı.

 

CR200B Pro yazıcı aynı zamanda seviyeleme veya izleme sırasında etkinleşen otomatik LED ışıklara da sahiptir. Kullanıcı ayrıca gerçek zamanlı model önizlemesi ile baskının ilerleyişini de görebilir (yalnızca varsayılan ayarlar kullanılarak Creality Print tarafından kesilen modelleri destekler).

 

CR200B Pro ile birlikte gelen bir diğer kullanışlı özellik ise Bulut Yazdırmadır . Bu hizmet, birden fazla yazıcının bulut dilimlenmesine ve uzaktan kontrol edilmesine olanak tanır ve kullanıcının bilgisayarı veya telefonu üzerinden her zaman, her yerde kullanılabilir. CR200B Pro, tek tuşla kesmeye olanak tanıyan ve LAN bağlantısı ile Creality Cloud hizmetini entegre eden Creality Print'in yükseltilmiş sürümünü kullanır.

CR200B Pro 3D yazıcı, 3D baskıya ilk adımlarını atanlar için olduğu kadar her zaman, her yerde sorunsuz baskının keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmeldir . Desteklenen malzemelerin geniş yelpazesi, kullanıcının yeni malzemeleri başarılı bir şekilde denemesine ve yazdırırken öğrenmesine olanak tanır . Yardımlı filaman besleme, taban seviyelendirme ve diğer kullanımı kolay ve güvenlik özellikleri, bu 3D yazıcının kullanımını herkes için kolay ve güvenli hale getirir ve çocukların 3D yazdırmayı öğrenebileceği okullar, sınıflar ve hatta evler için idealdir.

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198451
MarkaCREALITY
Stok DurumuVar
9619419198451
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.