CREALİTY CR-Scan 01 3D TARAYICI

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
CREALİTY CR-Scan 01 3D TARAYICI 

Gerçeklik ve sanal gerçeklik arasında bir köprü olan Creality tarayıcı CT-Scan 01, sizi siber uzaya götürür. Hızlı tarama sistemi ile otomatik veri işleme özelliğiyle size farklı deneyimler sunar. 
Creality CR-SCAN01 3D modelleme tarayıcısı, otomatik eşleştirme, açma ve tarama, kalibre etmeye ve işaretlemeye gerek kalmadan çalıştırılır ve windows ile uyumludur.


Kullanımı Kolay, Creality CR-SCAN01 3D modelleme tarayıcısı, otomatik eşleştirme, açma ve tarama, kalibre etmeye ve işaretlemeye gerek yok, kullanımı kolay. USB tak ve çalıştır, Windows ile uyumludur.
Daha Profesyonel: Yüksek hassasiyette tarama, 0,1 mm'ye kadar doğruluk, hatta büyük nesnelerin taranması da yüksek hassasiyette ayrıntılar sağlayabilir. Tarama genişliği, geleneksel tarayıcının 1,5 katıdır ve tarama daha hızlı ve pürüzsüzdür.
Çoklu Tarama Modları, Elde tarama daha esnektir, farklı boyutlardaki nesneleri işaretleme noktaları olmadan taramayı destekler. Tek tıklamayla otomatik tarama, daha eksiksiz bir model elde etmek için otomatik olarak hizalanmış birden çok pozu destekleyin.
Güçlü Model İşleme Yöntemi, Model düzenleme, otomatik doldurma onarımı, otomatik renk onarımı, otomatik alt tabaka tanıma, tahribatsız ağ basitleştirme, otomatik pürüzsüz gürültü giderme, size harika bir tarama deneyimi sunar.
Otomatik Çoklu Poz Hizalama: Renk ve yapı özelliklerine dayalı yüksek hassasiyetli eşleştirme algoritması, çoklu tarama otomatik sentez işlevini gerçekleştirir.
Geniş Uygulama, Hayatı üç boyutlu olarak yakalayın ve soyutu somuta dönüştürün. 3D baskı, animasyon tasarımı, endüstriyel tasarım, modelleme ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Elde tarama, farklı boyutlardaki nesnelerin işaret noktaları olmadan taranmasını destekler.
Otomatik Çoklu Poz Hizalama Renk ve yapısal özelliklere dayalı yüksek hassasiyetli bir eşleştirme algoritması, çoklu duruş tarama fonksiyonunun otomatik kompozisyonunu sağlar.
Döner Tabla Modu Tek tıklamayla tam tarama, otomatik olarak hizalanan birden fazla pozu destekler.

 
N.W 2118g
G.W 2518g
PAKET BOYUTU 370*320*125mm
KARE HIZI 10fps
TEK ÇERÇEVE - TARAMA ARALIĞI 536*378mm
KESİNLİK 0.1mm
UZAYSAL ÇÖZÜNÜRLÜK 0.2mm
TARAMA MESAFESİ 400mm-900mm
SCANNİNG  RANGE(HANDHELD) 0.3m-2m
TARAMA ARALIĞI(DÖNER) 0.3m-0.5m
ÇIKIŞ FORMATI obj-stl
VERİ ARAYÜZÜ USB3.0
ÇALIŞMA SICAKLIĞI 0-40oC
UYUMLU SİSTEM WN10 64 BIT
MİNİMUM BİLGİSAYAR YAPILANDIRMA GEREKSİNİMLERİ 8G RAM VE 2G HAFIZA KARTI
Diğer Özellikler
Stok KoduCR-SCAN-01-3D
MarkaCREALITY
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Etiketleri

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.