Creality Ender 3 Max 3D Yazıcı

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
3D3 Puan : 42.566
Fiyat:
5.022,77 TL
499,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Creality  Ender-3 Max 3D Yazıcı

 

Bu baskı alanının üzerinde duran, 340 mm'lik bir Z ekseni, Creality CR-10 3d yazıcıdakinden 60 mm daha küçük, Ender 3 Max'in yetenek açısından en yakın olduğu yazıcı. 
 
Filament, Creality'nin stok ekstrüderi tarafından beslenir ve açıklığı kurşun vidaya tehlikeli bir şekilde yakındır. Bir filament sensörü için ekstrüder muhafazası üzerindeki boşluk ve bir BLTouch yatak seviyelendirme probu (dahil değildir) için baskı kafası muhafazasındaki benzer boşluk, Ender 3 Max'in Creality'nin ayrı olarak satın alınabilen - genellikle OEM - yükseltmeleri ekosistemiyle iyi oynamak için tasarlandığını gösterir. 
 

Özellikleri:

 
Kalıplama Teknolojisi: FDM 3d yazıcı
Makine boyutu: 513x563x590mm
Baskı boyutu: 300x300x340mm
Makine ağırlığı: 9.5kg
Baskı hassasiyeti: ±0.1mm
Baskı hızı: 30-60 mm/sn (önerilen), ≤180 mm/sn
Katman kalınlığı: 0.1-0.4mm
Dosya aktarımı: USB/Hafıza kartı
Anakart: 32bit anakart
Dilimleyici: Creality Dilimleyici/Cura/Pepetier-Host/Simplify3D
Dosya formatı: STL / OBJ / AMF
Destek İşletim Sistemi: WindowXP/7/8/10/MAC/Linux
Nominal voltaj: 100V-240V AC50/60HZ DC24V
Nominal güç: 350W
Tesviye yöntemi: BL-Touch(Opsiyonel)
Filament: PLA/TPU/PETG/ABS/Ahşap

Kararlı ve Önemli Entegre Yapı Tasarımı : Ender-3 Max 3d yazıcının alümina çerçevesi ve H-şekilli metal tabanı, hem pratik hem de sanatsal olan kararlı bir entegre makine yapısı oluşturur.
 
Güçlü Hotend Kit-Son Derece Hassas Baskı : Ender-3 Max 3d yazıcı, hızlı filament erimesine ve pürüzsüz filament ekstrüzyonuna yardımcı olan, ısıya dayanıklı bakır ağızlığa sahip modüler bir hotend'e sahiptir.
 
Büyük Baskı Boyutu-Max Çalışma Alanı, Maksimum Üretim : 300x300x340mm, Ender-3 3d yazıcıdakinden çok daha büyük bir çalışma alanı. Daha büyük bir baskı boyutu, daha yüksek üretim kapasitesi anlamına gelir.
 
Pürüzsüz ve Kararlı Lineer Kasnak Sistemi : Özel Z ekseni hassas T vidalı çubuk, V profilleri ve lineer kasnak sisteminden oluşan güvenilir bir hareket sistemi ile sorunsuz hareket ve kararlı baskı sağlanır.
 
Çift Soğutma Fanı-Isı Yayılımında Etkili : Eksenel soğutma fanı, ısı dağılımını sürekli olarak ısıtmaya yardımcı olur. Çift üfleyici fanlar, ekstrüde edilmiş filament üzerinde hızlı soğutmayı destekler. Daima iyi sonuçlar sunun.
 
Tamamen metal Ekstrüder-Pürüzsüz Filament Besleme : Tamamen metal Bowden ekstrüder, filament beslemede güçlüdür.
 
Carborundum Glass Platform-Pürüzsüzlük İlk Katmandan Başlar : Carborundum cam platform, ısı direnci ve yüzey düzlüğündeki üstünlüğü ile baskıların daha iyi yapışmasını ve kullanıcıların baskıları daha kolay kaldırmasını sağlar. Sarma ve çizik yoktur.
 
Baskıya Devam Etme- Baskı Arızasında Daha Az Endişe: Baskıya devam etme fonksiyonu ile Creality Ender-3 Max, elektrik kesildiğinde baskı kayıtlarını alabilir ve tekrar elektrik geldiğinde baskıya devam edebilir.
 
Filament Kopma Dedektörlü Akıllı Sensör : Filamentler bittiğinde veya koptuğunda Creality Ender-3 Max otomatik olarak yazdırmayı durduracaktır. Yeni bir filament beslendiğinde yazdırmaya devam edebilir.
 
Güçlü Güç Kaynağı-Kullanımı Güvenli ve Kararlı : Güçlü 350W güç kaynağı, voltajı 100V ile 240V arasında ayarlayacak şekilde ayarlanabilir. Kullanımı güvenli ve ısınmada güçlü.
 
TMC2208 Yüksek performanslı sessizlik sürücüsü : Alman ithal TMC2208 yonga sürücüsü, X ekseni ve Y ekseninde kullanılmak üzere benimsenmiştir. Size rahat ve sessiz bir çalışma ortamı getiren motor gürültüsünü ve sarsıntısını azaltmada etkilidir.
 
DIY Yükseltilebilir-Baskı Kapasitesini En Üst Düzeye Çıkarın : BL-Touch ve filament sensörü gibi DIY yükseltmeleri için ayrılmış alan.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduCrealityender3max
MarkaCREALITY
Stok DurumuVar
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.