Flashforge Hunter - DLP Reçineli 3D Yazıcı

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Flashforge Hunter DLP Reçineli 3D YazıcıFlashForge Hunter, kullanıcının bir 3D modeli çok ayrıntılı bir şekilde yazdırmasını sağlayan bir DLP (Dijital Işık İşleme) 3D Yazıcıdır. Fotopolimer reçine Hunter DLP 3D yazıcı için bir baskı malzemesi olarak benimsenmiştir. Bir seferde tüm 3D model katmanını 3D olarak yazdırabildiğinden, yazdırma süresi genellikle SLA 3D yazıcınınkinden daha azdır.

Üçüncü Taraf Reçine ile Uyumlu

FlashForge Hunter DLP 3D Yazıcı 3. taraf 3D baskı reçineleri ile uyumludur, bu nedenle kullanıcılar dökülebilir reçine, sert reçine, biyouyumlu reçine vb. gibi farklı reçine türlerini denemek için daha fazla esnekliğe sahip olabilir. Bu nedenle, Hunter DLP 3D Yazıcı özellikle yapım için yararlıdır; son derece detaylı mühendislik prototipi, dökülebilir halka modeli, hatta tıbbi model yapımı için.

Kendi Geliştirdiği Hafif Motor

FlashForge Hunter DLP 3D yazıcı, daha kararlı LED yoğunluğu ve daha iyi baskı kalitesi sağlayabilen kendi geliştirdiği Full HD 1080p çözünürlüklü ışık motorunu kullanır. Ayrıca, Hunter DLP 3D yazıcı FlashForge'un kendi geliştirdiği hafif motorunu benimsediğinden, hafif motor 3D baskı için belirli dalga boyuna (405nm LED) ayarlayabilir. Bu ince ayar, daha iyi bir baskı sonucuna yol açabilen baskı işlemine en iyi şekilde uyabilir.

Doğrusal Hareket Kılavuzu Aktüatörü

Endüstriyel Z ekseni LM kılavuz aktüatör modülü, daha pürüzsüz baskı yüzeyi elde ederek mikron doğruluğunu sağlar.

Aluminium Resin Vat FEP Film

Küçük malzeme israfını sağlamak için malzeme değişimi için reçine kabını kolayca çıkarın. Dayanıklı alüminyum reçine kap, bakım gerektirmez. Uzun ömürlü FEP kdv filmi kolayca değiştirilebilir.

Yapı Plakası

Yapı plakası hızlı bir şekilde değiştirilebilir ve kalibrasyona gerek yoktur. Bu, daha hızlı baskı hızı ve işlem sonrası kolaylık anlamına gelir.
.
Gelişmiş Anakart Tasarımı

Gelişmiş mimari anakart ve kendi geliştirdiği tescilli hafif motor birlikte mükemmel çalışır. Çift çekirdekli 800 MHz ARM işlemci, yüksek performans ve daha iyi kullanıcı deneyimi sağlar. Anakart, EMC'yi, projeksiyon sinyalinin bütünlüğünü ve kararlılığını koruyan 10 katmanlı yüksek hassasiyetli tahtada tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

Flashforge Hunter Teknik Özellikler


3D Baskı Teknolojisi: DLP (Dijital Işık İşleme)
Baskı Hacmi: 120 × 67,5 × 150 mm (U x G x Y)
Z Ekseni Katman Yüksekliği: 25/50 µm (0,025 / 0,05 mm)
XY Ekseni Çözünürlüğü: 62.5 µm (0.0625 mm)
Işık Kaynağı: 405 nm LED; 50.000 saat kullanım ömrü
Üçüncü Parti Reçine Kullanımı: Evet
3D Baskı Yazılımı: FLASHPRINT
Dosya Biçimi: STL
Bağlantı: USB Kablosu, USB Stick, Wi-Fi
Yazıcı Boyutları: 360 x 310 x 565 mm
Yazıcı Ağırlığı: 17.8 kilo
Güç: 100-240 V, 50-60 Hz, 1 A


Diğer Özellikler
Stok Koduflashforgehunter
MarkaFLASH FORGE
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.