Formlabs Fuse 1+ 30W Build Your Package 230V(Fuse1+, Cleaning Kit, Build Chamber)

Görsel 1
3D3 Puan : 11.900.601
Fiyat:
43.349,00 USD + KDV
KDV Dahil:
1.428.072,12 TL
144.282,89 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda

Formlabs Fuse 1+ 30W Build Your Package 230V(Fuse1+, Cleaning Kit, Build Chamber)

 

Formlabs Fuse1+ SLS 3D Yazıcı 30V

 

Üstün Baskı Hızları


Saniyede 12,5 metreye varan tarama hızlarında baskı yapan güçlü, 30 W lazer sayesinde yüksek hassasiyetli parçaları 24 saat içinde teslim edin.

 

Endüstriyel Sınıf Malzemeler


İnce ayarlanmış ayarlar, SLS'nin en çok talep gören tozlarıyla uyumluluk ve inert gazlı yazdırma seçeneği sayesinde endüstri standardı malzemelerle yüksek performanslı SLS 3D baskının kilidini açın.

 

Sıfır Atık, Yüksek Yatırım Getirisi


Paketleme yoğunluğunu ve toz geri dönüştürülebilirliğini optimize ederek önemli bir dönüm noktasına ulaştık: sıfır atık baskı, parça başına daha düşük maliyet sağlar.

 

SLS, nerede olursanız olun yönetilebilir hale getirildi.


Kurulum ve yazdırma sırasında, sezgisel bir Dokunmatik Kullanıcı Arayüzü her adımda size yol gösterir.

Dokunmatik ekran, baskı yatağının canlı akışını görüntüler, böylece her yeni katmanın şekillenmesini izleyebilirsiniz. Bu kamera görüntüsü, bilgisayarınızdan PreForm'da da mevcuttur, böylece baskınızı masanızdan ayrılmadan izleyebilirsiniz.

 

Birden fazla lokasyon ve makinede üretiminizin kontrolünü elinize alın. Minimum arıza süresi ve maksimum çıktı sağlamak için yazdırma işlerini ve malzeme akışını tek bir bulut tabanlı Gösterge Tablosunda izleyin.

 

Güvenilir, tutarlı baskı.


SLS 3D baskı, tozu katman katman birleştirir. Kullanılmayan malzeme, baskı sırasında parçaları destekler, böylece destek yapılarına ihtiyaç duymadan karmaşık, birbirine bağlı tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Patent bekleyen Yüzey Zırhı teknolojisi, her bir parçanın yüzeyinin etrafında yarı sinterlenmiş bir kabuk oluşturarak, büyük, endüstriyel bir ayak iziyle uğraşmadan mekanik özellikleri ve yüzey kalitesini geliştirir. Fuse 1+ 30W ile sağlanan inert gaz baskı seçeneği kullanıldığında bu kaliteler daha da artar.

 

Hepsi bir arada toz geri dönüşümü ve geri kazanımı.


Hepsi bir arada toz geri kazanım istasyonumuz Fuse Sift , parça çıkarma, toz geri kazanım, depolama ve karıştırmayı tek bir cihazda birleştirir.

Daha az atık ve parça başına daha düşük maliyet sağlamak için rekabetçi düzeyde yüksek toz geri dönüştürülebilirliğine sahip tam işlevli parçalar üretin.

Fuse Sift, kullanılmış ve yeni tozu otomatik olarak dağıtır ve karıştırır, böylece israfı azaltabilir ve toz kaynağınızı kontrol edebilirsiniz.

 

7/24 verim için tasarlanmıştır.


Prototipleri ve küçük son kullanım parçalarını 24 saatin altında teslim etmek için her zamankinden daha yüksek baskı hızlarına ulaşın.

Herhangi bir Fuse Serisi iş akışına ikinci bir çıkarılabilir derleme odası ekleyerek sürekli iş hacmini etkinleştirin.

Sektör lideri hızlı soğuma süreleri, bir önceki baskı işinizden sonraki 1-2 saat içinde yeni bir baskıya başlamanıza olanak tanır.

 

Formlabs Fuse1 Build Chamber 230V

 

Kesintisiz, döngüsel bir iş akışı için Fuse 1 ve Fuse Sift arasında modüler yapı haznelerini ve toz kartuşlarını aktararak arıza süresini azaltın.

Her Fuse 1, Fuse 1 ve Fuse Sift ile uyumlu bir yapı bölmesi içerir. Alet çantanızda fazladan bir derleme odası bulundurmak, bir önceki iş tamamlanır tamamlanmaz yeni bir baskı yapmanızı sağlar. Bir baskıyı tamamladıktan sonra yapı haznesini Fuse 1'den çıkarın ve soğutma, parça çıkarma ve malzeme geri kazanımı için Fuse Sift'e yükleyin.

Paket İçeriği

Formlabs Fuse1+ SLS 3D Yazıcı 30V

Formlabs Fuse1 Build Chamber 230V

Temizleme Kiti

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198356
MarkaFORMLABS
Stok DurumuVar
9619419198356

Yazıcı/ Filament

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.