Magigoo Pro Metal Basf Ultrafuse 316L Metal Filament İçin 3D Baskı Yapıştırıcısı - Tek Kalem (50 ml)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
3D3 Puan : 13.818
Fiyat:
1.381,80 TL + KDV
KDV Dahil:
1.658,16 TL
222,21 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Magigoo Ultrafuse 316 L Metal Filament için 3D Baskı Yapıştırıcısı

MAGIGOO Metal, BASF Ultrafuse® 316L ile profesyonel bir ilk kat yapıştırıcı olarak tasarlanmıştır. Magigoo Metal, tehlikeli değildir, yanıcı değildir ve ayrıca BASF Ultrafuse® 316L'nin işlem sonrası aşamalarında kullanım için onaylanmıştır. Magigoo Metal ayrıca yeşil parçaların baskı tablasından kolayca çıkarılmasını sağlar.

 NEDEN:

BASF Ultrafuse 316L, masaüstü FDM 3D yazıcıların kullanımı ve bir sinterleme işlemi aracılığıyla 316L kalite paslanmaz çelik parçaların üretimini sağlar. Ultrafuse® 316L filament, termoplastik bağlayıcılara gömülü yüksek derecede rafine edilmiş metal parçacıklardan oluşur. Bu nedenle, bir filaman olarak, metal-polimer kompozit, ince metal tozların taşınmasıyla ilişkili mesleki ve güvenlik tehlikelerinin hiçbiriyle birlikte gelmez. Bu, paslanmaz çelik parçaların ekonomik, basit ve güvenli3D baskısını sağlar.

Filament bağlama malzemelerinin termoplastik doğası ve FDM baskısı sırasındaki diferansiyel termal soğutma nedeniyle, BASF Ultrafuse® 316L basılan parçalar bükülmeye duyarlıdır. Ayrıca, yeşil parçanın hassas yapısı nedeniyle, parça deformasyonunu önlemek için BASF Ultrafuse® 316L'de basılan parçaları çıkarırken dikkatli olunmalıdır. Magigoo Metal, baskı sırasında emin ve güvenilir yapışma sağlar ve basılı parçanın suya daldırılarak kolayca çıkarılmasını sağlar, böylece yeşil kısımda olası hasarı önler.

NASIL:

Magigoo Metal'in BASF Ultrafuse® 316L ile kullanımı için 95-105 ° C'lik bir yapı plakası sıcaklığı önerilir, ancak yine de yazdırma koşulları bir yazıcı ile diğeri arasında değişebilir.

Şişeyi sallayın .
Yatak üzerindeki uca bastırarak (iç valfi etkinleştirerek) ve gerektiği kadar yayarak istenilen bölgeye uygulayın .
Filament / yazıcı üreticilerinin önerilerine göre yazdırın
Baskıdan sonra . Tüm baskı tablasını suya batırın veya parçanın etrafını suyla ıslatın. Kısa bir süre sonra - parçanın boyutuna bağlı olarak genellikle 30 dakika ile 2 saat arasında parça kendiliğinden çıkmalı veya hafif bir bükme ile çıkarılması kolay olmalıdır.
Temizlik herhangi bir kalıntı - nemli bir bez kullanın temizlemek için.

EMNİYET:


Bu ürünü BASF Ultrafuse 316L filamentleri dışında kullanmak aşırı yapışmaya neden olabilir ve yapı yüzeyinize zarar verebilir. En iyi sonuçlar için teknik veri sayfasında bulunan talimatları izleyin.


Magigoo Ultrafuse 316 L Metal Filament İçin 3D Baskı Yapıştırıcısı Techical Data Sheet ve Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodumagigoometal
MarkaMAGIGOO
Stok DurumuVar
731939920813
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.