Magigoo Pro PPGF - Cam Takviyeli Polipropilen için 3D Baskı Yapıştırıcısı - Tek Kalem (50 ml)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
3D3 Puan : 10.976
Fiyat:
1.097,60 TL + KDV
KDV Dahil:
1.317,12 TL
176,51 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Magigoo PPGF - Cam Takviyeli Polipropilen için 3D Baskı Yapıştırıcısı


Magigoo Pro PPGF, yalnızca Cam Dolgulu Polipropilen tipi filamentlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır. Profesyonel kullanım için bu yapışkan, baskı yatağı sıcakken baskıların sıkı bir şekilde yapışmasını ve soğuduktan sonra parçanın çıkarılmasının kolay olmasını sağlar. Bu benzersiz ve yenilikçi mekanizma, baskıları yataktan kaldırmak için hiçbir alete gerek olmadığı anlamına gelir. Yatak soğuduğunda sadece fırlarlar.

Neden Magigoo Pro PPGF?

Magigoo® Pro - Cam dolgulu Polipropilen, baskı yatağı ile baskı malzemeleri arasında hem mikro hem de moleküler düzeyde daha iyi etkileşimlere izin vererek termal olarak aktifleştirilmiş bir yüzler arası katman görevi görür. Genellikle filament tedarikçisi tarafından önerilen baskı sıcaklıklarına göre baskı yapılması önerilir. Baskı koşulları bir yazıcı ve diğeri arasında değişir.


En iyi sıcaklığı bulmak için önerilen ayarların alt ucundan başlanabilir ve yatak sıcaklığı 5 ° C'lik artışlarla artırılabilir. Bu, standartlaştırılmış kalibrasyon baskıları ile yapılmalıdır ..

Termal olarak etkinleştirilen Magigoo® Pro - Cam dolgulu Polipropilenin ek bir yararı, soğuduktan sonra baskıyı serbest bırakmasıdır. Yine, farklı yazıcılar, baskı yüzeyleri veya filamentler biraz farklı salınan koşullara sahip olacaktır, ancak genel bir kural olarak 30-40 ° C'lik bir sıcaklık düşüşü, baskılarınızı herhangi bir çaba harcamadan çıkarmak için yeterli olacaktır.

En iyi ve en güvenilir performans ince bir tabaka halinde uygulandığında elde edilir. Bu, baskılar arasında temizlik ve yeniden uygulamanın özellikle daha uzun baskılarda veya materyallerle yazdırılması zor baskılarda tavsiye edildiği anlamına gelir.

Magigoo PPGF Cam Takviyeli Polipropilen İçin 3D Baskı Yapıştırıcısı Techical Data Sheet ve Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın.


Magigoo'nun Nasıl Kullanıldığını Aşağıda Yer Alan Videodan İzleyebilirsiniz:

 
Diğer Özellikler
Stok Kodumagigooppgf
MarkaMAGIGOO
Stok DurumuVar
673071340223
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.