PHOTOCENTRIC - LC MAGNA

PHOTOCENTRIC - LC MAGNA :

Bugün işinize önemli ölçüde hız, hacim ve maliyet tasarrufu sağlayabilen tek 3D yazıcı. LC Magna'nın gelişimi, eklenen bir dizi yeni özellik ile devam ediyor. LC Magna 3D yazıcı, ürün geliştirmemizin zirvesini temsil etmeye devam ediyor. Dünya çapında 1.000+ başarılı bir şekilde konuşlandırılmış Magna'nın işletmenizi nasıl dönüştürebileceğini görmek için bugün iletişime geçin.
Küçük parti, talep üzerine veya tam üretim olsun, LC Magna 3D Yazıcı, ölçekte tutarlı bir şekilde doğru son kullanım parçaları sunmak için mükemmel iş ortağınızdır.

Son kullanım parçaları ile enjeksiyon kalıplama ile karşılaştırılabilir maliyetler. LC Magna 3D Yazıcı, ürün üretimi için çevik ve esnek bir çözüm arayanlar için temel seçimdir.

Neden Gün Işığı?

Gün Işığında 3D Baskı, ekran ömrü için çok daha iyidir, enerji kullanımı daha düşüktür ve daha güvenlidir, ancak aynı zamanda baskıyı daha güvenilir hale getirir ve daha fazla penetrasyon derinliği ile daha yüksek yoğunluklu UV'den daha eşit bir kürleme sağlar. Daha uzun dalga boyu daha uzağa gittiğinden, gün ışığını koyu renkli veya parçacık bakımından zengin formülasyonlarla kullanmak çok daha etkilidir.

Çevik ve esnek bir çözüm:

Son kullanım parçaları ile enjeksiyon kalıplama ile karşılaştırılabilir maliyetler. LC Magna 3D Yazıcı, ürün üretimi için çevik ve esnek bir çözüm arayanlar için temel seçimdir.


LC Magna'nız için Özel Gün Işığı Malzemeleri:

Özel gün ışığı 3D yazıcı malzemeleri yelpazemizle Magna'nızdan en iyi şekilde yararlanın. LC Magna için özel olarak tasarlanan bu malzemeler, rekabetçi bir maliyetle çok çeşitli çok yönlü 3D uygulamaları mümkün kılar.


Özellikleri:
 

Baskı Teknolojisi: LCD
Baskı Hacmi: 510 x 280 x 350mm
Çözünürlük: 4K (3840 x 2160 )
Kürleme Süresi: 16 mm/saat
Kürleme Hızı: (2 sn/layer 100µm)

Kalibrasyon: Manuel Destekli
XY Eksen Hassasiyeti: 0,08 mm (80 µm mikron)
Katman kalınlığı: 25, 50 ve 100µm. (mikron)
Işık dalga boyu: 460nm

Bağlantı: USB 3.0 / Wi-Fi / Ethernet
Ekipman Boyutları: 852 x 641 x 900 mm
Makine Ağırlığı: 110 Kg
Türkiye'nin en büyük 3D printer, 3D tarayıcı ve filament çözümleri merkezi olan 3D3 Teknoloji'nin sunduğu geniş mağaza seçeneği ile ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak ürünlerinizi güven ve memnuniyet garantisi ile elde edin!
3D baskı hizmeti almak istiyorsanız 3D Baskı ve Prototip sayfamıza gidebilir, sorularınız için iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
3D yazıcılar, 3D tarayıcılar ve filamentler hakkında haber, bilgi ve tavsiyelere ulaşabileceğiniz 3D3 Teknoloji Blog'u ziyaret etmeyi unutmayın!
Diğer Özellikler
Stok KoduLCMAGNA
MarkaPHOTOCENTRIC
Stok DurumuVar
9619419197990
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.