PHOTOCENTRIC - LC OPUS

PHOTOCENTRIC - LC OPUS:

LCD 3D Baskının mucitlerinden Fotocentric LC Opus, çok çeşitli endüstriler ve uygulamalar için uygun, hızlı, yüksek doğrulukta baskılar sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, LC Opus, en başından itibaren sanat eserleri yaratmanıza olanak tanır!


Basit ve çok yönlü bir çözüm

Aynı şekilde evde, diş laboratuarında veya mühendislik atölyesinde, sezgisel ve basit kullanımı LC Opus'u hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için mükemmel kılar. Diğer 3D yazıcı serimizden farklı olarak  LC Opus, malzeme seçimi özgürlüğü sağlayan bir UV açık kaynaklı 3D Yazıcıdır.


Dakikalar içinde yazdırmaya başlayın:

Önceden kalibre edilmiş olarak teslim edilen LC Opus, kutudan çıkar çıkmaz baskıya hazırdır. Basitleştirilmiş hedef arama ve yardımlı temizleme moduna sahip yeni geliştirilmiş bir kazan ile LC Opus, güvenilir üretim ortağınızdır.


Özellikleri:
 

Baskı Teknolojisi: LCD
Baskı Hacmi: 310 x 174 x 220mm
Çözünürlük: 4K
Kürleme Süresi: 18 mm/saat
Kürleme Hızı: (2 sn/layer 50µm)

Kalibrasyon: Fabrikada kalibre edilmiş.
XY Eksen Hassasiyeti: 0,08 mm (81 µm mikron)
Katman kalınlığı: 25, 50 ve 100µm. (mikron)
Işık dalga boyu: 405nm

Bağlantı: USB 3.0 / Wi-Fi / Ethernet
Ekipman Boyutları: 415 x 475 x 605 mm
Makine Ağırlığı: 38 Kg
Önerilen Dilimleyici: Photocentric STUDIO
Türkiye'nin en büyük 3D printer, 3D tarayıcı ve filament çözümleri merkezi olan 3D3 Teknoloji'nin sunduğu geniş mağaza seçeneği ile ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak ürünlerinizi güven ve memnuniyet garantisi ile elde edin!
3D baskı hizmeti almak istiyorsanız 3D Baskı ve Prototip sayfamıza gidebilir, sorularınız için iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
3D yazıcılar, 3D tarayıcılar ve filamentler hakkında haber, bilgi ve tavsiyelere ulaşabileceğiniz 3D3 Teknoloji Blog'u ziyaret etmeyi unutmayın!
Diğer Özellikler
Stok KoduLCOPUS
MarkaPHOTOCENTRIC
Stok DurumuVar
9619419197989
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.