Raise 3D - Premium ABS Filament Beyaz 1.75 mm

Raise 3D - Premium ABS Filament Beyaz


ABS veya Akrilonitril Bütadien Stiren, mükemmel mekanik özelliklere ve 90 ° C'ye kadar iyi ısı direncine sahip en yaygın kullanılan endüstriyel termoplastiklerden biridir. ABS ile basılmış parçalar sadece ürün geliştirmenin prototip aşamasında değil, aynı zamanda fonksiyon testinin ve parça montajının sonraki aşamalarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Basılı ABS parçaları, son işlem ile veya son işlem yapılmadan imalat uygulamasında başarıyla kullanılmıştır. ABS'yi başarılı bir şekilde basmak için, ısıtılmış yatak ve kapalı oda gereklidir; ABS'yi ofis / fabrika ve iç mekan ortamlarında yazdırmak için bir hava filtresi önerilir.

Filament Çapı: 1.75 mm
Ağırlık: 1 Kg 

Teknik Data Sheet İçin Tıklayın.

Safety Data Sheet İçin Tıklayın.
Türkiye’nin en büyük 3D printer3D tarayıcı  ve filament çözümleri merkezi olan 3D3 Teknoloji‘nin sunduğu geniş mağaza seçeneği ile ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayacak ürünlerinizi güven ve memnuniyet garantisi ile elde edin!

3D baskı hizmeti almak istiyorsanız 3D Baskı ve Prototip sayfamıza gidebilir, sorularınız için iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

3D yazıcılar, 3D tarayıcılar ve filamentler hakkında haber, bilgi ve tavsiyelere ulaşabileceğiniz 3D3 Teknoloji Blog'u ziyaret etmeyi unutmayın!
Teknik Özellikler
Filament Çapı1.75 mm
Filament TipiABS
Diğer Özellikler
Stok KoduRAISE 3D - ABS BEYAZ
MarkaRAISE 3D
Stok DurumuStokta Yok
9619419198047
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.