Raise3D 3D Printing Build Surface (Pro2 Series and N series)

Görsel 1
3D3 Puan : 14.984
Fiyat:
42,86 EUR + KDV
KDV Dahil:
1.798,09 TL
240,96 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Buildtak for Raise3D Pro2/N2 Series

Raise3D Printing Build Surface, baskı yüzeyi olarak BuildTak'ı kullanır. BuildTak, Raise3D yazıcılar için 3D baskı yüzeyi olarak idealdir ve hem 3D baskı meraklıları hem de üreticiler tarafından iyi karşılanır. BuildTak sağlam ve dayanıklıdır, bu nedenle yapı plakasını daha etkili bir şekilde koruyabilir. BuildTak ısıya dayanıklı ve güçlüdür, yani birçok kez tekrar kullanılabilir ve çeşitli filamentleri basmak için uygundur. Raise3D Printing Build Surface baskı plakasına sıkıca yapışır, bu nedenle baskı işlemi sırasında yerinden çıkmaz veya düşmez. Modeli baskı kalıbından çıkarmak da oldukça kolaydır. Raise3D Printing Yapı YüzeyiTemizlemesi kolaydır, sadece ılık su veya alkol ile silebilirsiniz. Lütfen temizlik için aseton gibi solventler kullanmaktan kaçının.

Paket İçeriği

1×Raise3D Baskı Yapı Yüzeyi

Ürün Özellikleri:

Boyut: 330mm×340mm

Ambalaj Boyutu (GxDxY): 525×355 x 80mm

Ambalajla Birlikte Ağırlık: 462g

Ürün Özellikleri:

Çıkarması kolay ve bükmesi kolay: Baskı tamamlandıktan ve baskı kalıbının sıcaklığı oda sıcaklığına düştükten sonra, çıkartmak için baskı kalıbının tutamacını doğrudan tutabilirsiniz. Modeli plakadan çıkarmak için baskı plakasını hafifçe döndürebilirsiniz. Büyük modeller bir sıyırıcı yardımıyla kolayca çıkarılabilir.


Dayanıklı: Baskı yüzeyi, memenin yüksek sıcaklığına ve Raise3D yazıcının baskı plakasına dayanabilir.
Kullanımı ve bakımı kolay: Yazdırmak için yalnızca yapı plakasına yapıştırmanız yeterlidir. Baskı yüzeyini temizlemek için ılık su ve alkol kullanabilirsiniz.


Çeşitli filamentlere uygulanabilir: Raise3D Printing Build Surface, 300°C'ye kadar çeşitli filamentlerle uyumludur: PLA / ABS / HIPS / PC / TPU / TPE / NAYLON / PETG / ASA / PP / PVA / Cam Elyaf Katkılı / Karbon Elyaf Katkılı / Metal Dolgu / Ahşap Dolgu.


Güvenlik uyarıları:

Bir Raise3D Printing Build Surface'ın ne kadar süre dayanacağı yazdırılan filamentlere, yazdırma ayarlarına ve kullanıcı becerilerine bağlıdır. Filamentleri baskı yüzeyinden çıkarırken lütfen düz/yuvarlak bir kazıyıcı kullanın. Filamentleri güçlü bir şekilde çıkarmak için bir kazıyıcı kullanmayın, aksi takdirde baskı yüzeyine zarar verir ve kullanım ömrünü kısaltırsınız.
Baskı yüzeyine zarar vermemek için temizlik için aseton gibi solventler kullanmayın. Baskı yüzeyini su veya alkolle silebilirsiniz. Baskı Yüzeyi Nasıl Temizlenir bölümüne başvurabilirsiniz.
Raise3D Printing Build Surface'ı kurarken, çıplak yapı platformunuzu silin ve temiz ve kalıntı içermediğinden emin olun. Beyaz yapışkan astarı çıkarın ve BuildTak sayfasını çıplak yapı plakasına uygulayın. Yapı plakasının bir kenarından başlayın ve diğer kenara doğru ilerleyerek BuildTak sayfasını bir kart veya kalınlık mastarı ile düzleştirin. Yapıştırıldıktan sonra BuildTak sayfası ile yapı plakası arasında hava kabarcığı olmadığından emin olun.
Yapı plakasının düz olduğundan emin olun ve yazdırma doğruluğundan emin olmak için nozül yüksekliğini kalibre edin.

Diğer Özellikler
Stok Kodu9619419198119
MarkaRAISE 3D
Stok DurumuVar
9619419198119

Ürün Etiketleri

Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.