Shining 3D Einscan H 3D Tarayıcı

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
3D3 Puan : 1.890.575
Fiyat:
5.875,00 USD + KDV
KDV Dahil:
226.869,00 TL
30.402,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

Shining 3D Einscan H 3D Tarayıcı


3D görüntü teknolojileri özelindeki 10 yıllık teknik birikimi de arkasına alan SHINING 3D'nin yeni el tipi 3D tarayıcısı EinScan H şimdi Türkiye'de!

Hibrit LED ışık ve görünmez kızılötesi ışık teknolojisine sahip olan EinScan H, güçlü ışıklarla rahatsız etmeden insan yüzü tarayabilir. Yerleşik renkli kamera ve geniş görüş alanına sahip olan EinScan H, dakikalar içinde kullanıma hazır hale gelen, tam renkli, yüksek kaliteli bir 3D model sunar.

Kızılötesi ve Yapılandırılmış Hibrit Işık

Hibrit ışık kaynağı teknolojisi, LED yapılı ışığı ve görünmez kızılötesi ışığı tek bir cihaza entegre eder ve farklı tarama modlarında gelişmiş akıllı ön ayar ekleyerek, geniş bir uygulama yelpazesinde 3D taramaya imkan sağlar.

Saçları Tarama Dönemi!

Kızılötesi ışık teknolojisi, sıkça yaşanan siyah objeleri tarayamama sorununu ortadan kaldırır ve insan saçının daha kolay taranmasını sağlar.

Görünmez Işık İle İnsan Yüzü Tarama

Yeni yüz tarama modu görünmez kızılötesi ışığı kullanarak insan yüzünün daha güvenli ve daha konforlu şekilde taranmasını sağlar.

Yüksek detay

EinScan H, 0.25 mm çözünürlüğe kadar ulaşabilir ve sanat eserleri veya mobilyaların tüm detaylarını yakalar. 0,05 mm'ye taranan verilerin yüksek doğruluk sağlarken 0,1 mm / m hacimsel doğruluk sayesinde, yoğun nokta bulutu veya çokgen ağlarda 3D modellemenin hassasiyetini artırır.

Hızlı Tarama Modu'nda 1.200.000 nokta / s'ye kadar taramak mümkünken 420*440mm FOV sayesinde büyük objeler de rahatça taranabilir. EinScan H, optimize edilmiş hizalama algoritması sayesinde taranan objenin veya insanın küçük hareketlerine rağmen yüksek verimli tarama yapabilir.


Tüm Renkler

Yerleşik renkli kamerası sayesinde tam renkli doku yakalamayı ve doku izlemeyi destekler.

Taşınabilir & Kolay Kullanılır

EinScan H ile tecrübesiz veya 3D tarama konusunda profesyonel deneyime sahip olmanız fark etmez; kullanımı kolaydır, kullanıcı dostu bir yazılımla gelir ve tak ve çalıştır özelliğine sahiptir.

Ağırlık: 703 gram


SHİNİNG 3D EİNSCAN H 3D Ürün Broşürü İçin Tıklayın.


İşiniz için En Doğru Shining 3D Tarayıcı Seçim İçin Tıklayın.

 


 
Diğer Özellikler
Stok Kodushining3deinscanh
MarkaSHINING 3D
Stok DurumuVar
3201061047051
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.