Shining 3D EinScan HX 3D Tarayıcı + Tersine Mühendislik Yazılım Paketi

Shining 3D EinScan HX 3D Tarayıcı + Tersine Mühendislik Yazılım Paketi:

Bu paket, EinScan HX 3D tarayıcı, Solid Edge SHINING 3D Edition yazılımı ve Geomagic® Essentials™ yazılımını içerir. 

Yıllarca süren 3D ölçümler ve pazar talebine kulak veren SHINING 3D, mavi LED ışığı ve mavi lazer teknolojisini yenilikçi bakış açısıyla EinScan HX el tipi 3D tarayıcıya entegre etti. Hibrit lazer ve LED ışık kaynakları, EinScan HX'i boyutsal anlamda daha geniş bir ürün yelpazesiyle uyumlu hale getirerek kullanıcıların birden çok ihtiyacını karşılar. EinScan HX yüksek verimlilik ve güvenilir sonuç verir.
 

Hibrit Mavi Lazer ve LED Işık 

Yenilikçi bir şekilde geliştirilmiş çift mavi LED ışık ve mavi lazerin uyumu ile daha geniş bir uygulama yelpazesine hitap ediyor ve daha az sınırlama ile tarama malzemelerinin uyarlanabilirliğini geliştirir. LED ışık ile tarama, hızlı 3D taramaya imkan sağlar. Ortam ışığına daha az duyarlı olan lazer tarama ise yansıtıcı ve koyu renkli yüzeylerde daha iyi bir performans gösterir.


Güvenilir Sonuçlar  

Yüksek çözünürlük ve doğruluk, tersine mühendislik ve ölçüme ihtiyaç duyan çoğu endüstriyel uygulamanın taleplerini karşılar.


Yüksek verim 

EinScan HX, Hızlı Tarama Modu’nda 1.200.000 nokta / s'ye kadar tarayabilir ve Lazer Tarama Modu’nda çoklu mavi lazer çizgileri tersine mühendislik, CAD / CAM, 3D baskı vb. için çoğu nesnenin dakikalar içinde taranmasını sağlar.


Taşınabilir & Kolay Kullanılır 

EinScan HX ile tecrübesiz veya 3D tarama konusunda profesyonel deneyime sahip olmanız fark etmez; kullanımı kolaydır, kullanıcı dostu bir yazılımla gelir ve tak ve çalıştır özelliğine sahiptir. EinScan HX'in taşınabilirliği ve esnek kullanımı, daha verimli ve rahat bir tarama deneyimi düşünülerek ergonomik olarak tasarlanmıştır.


Ergonomik dizayn 

Ağırlık: 710g


Tüm Renkler

Yerleşik renkli kamerası sayesinde tam renkli doku yakalamayı ve doku izlemeyi destekler. 


EinScan HX Tersine Mühendislik Tasarım Paketi

Diğer Özellikler
Stok KoduShining3DEinScanHX3DTarayıcıtersinemühendislikyazılımpaketi
MarkaSHINING 3D
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2020.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.