Snapmaker 2.0 Bundle - A350ENT (Kabinli)

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
3D3 Puan : 752.270
Fiyat:
2.268,33 USD + KDV
KDV Dahil:
90.272,39 TL
12.097,50 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Snapmaker 2.0 Modular 3-in-1 3D Printer - A350ENT (Kabin Dahil)

A 350 T / A250T, Snapmaker A 350 ve A 250'yi temel alan ve daha hızlı ve sessiz bir baskı deneyimi sunan çeşitli yükseltmelere sahiptir. Ürün, yapımcı yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir:

Yeni tasarlanmış Lineer Modüller
Yeni tasarlanmış 3D Baskı Modülü
Akıllı fan hızı ayarlı yeni tasarlanmış Güç Modülü
Dahili kameralı 1600mW Lazer Kesim Modülü
CNC Oyma Modülü ile ER11 Collet
Denetleyici Cortex-M4 İşlemci tarafından desteklenmektedir
5 " Akıllı Dokunmatik ekran (Android İŞLETİM SİSTEMİ, Dört Çekirdekli A7 CPU @ 1.1 GHz)
3D Baskı için çıkarılabilir Baskı Sayfası ile Manyetik ısıtmalı Yatak
Lazer Gravür ve Kesim için Alüminyum Izgara Tablosu
CNC Oyma için MDF Kurulu ve Kelepçe Setleri
Ücretsiz 3'ü 1 arada Yazılım: Snap maker Luban
1kg PLA filament makarası, 2 adet lazer malzemesi ve 1 adet CNC malzemesi dahil malzemeler


Hepsi Daha Hızlı Baskı için!

"Daha Hızlı Yazdırma", baskı kalitesinden ödün vermeden daha yüksek hızlar ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Ve bununla birlikte, Snap maker Luban'a yapılan sonraki güncellemede, varsayılan çalışma hızı daha yüksek olacaktır.

Yükseltilmiş Soğutma Sistemi

A350 T / A250T'NİN soğutma sistemi, hızlı hızı ve parlak doğruluğu aynı anda birleştirecek şekilde yükseltildi. Artık daha büyük projeleri 3D olarak daha da hızlı yazdırabilirsiniz.

Geliştirilmiş Hareket Kontrol Algoritması

A350T / a250t'nin hareket kontrol algoritmasının optimizasyonu, Ekstruder ile Doğrusal Modüller arasındaki koordinasyonu geliştirir. Böylece, boşluklar, çatlaklar ve taşma gibi sorunlar önemli ölçüde hafifletilerek orta ve yüksek hızlı baskı sırasında kalite sağlanır.

Daha sessiz daha iyi

Normal baskı sırasında, A350T / A250T, tipik bir ev veya ofis gürültüsü olan yaklaşık 50 dB (A) ortalama gürültü seviyesine sahiptir. A350T / A 250 T'yi oturma odanıza veya çalışma odanıza yerleştirmekten çekinmeyin ve baskıyı gerçek zamanlı olarak kontrol etmek için onunla gerçekten zaman geçirin.

Gürültü Azaltma Çipi

Seviyeler değişebilse de, makinenin bazı parçaları çalışırken gürültü üretebilir. Yeni A350T / A 250T Lineer Modüllerle, gömülü TMC2209 step motor sürücü çipleri sayesinde gürültü önemli ölçüde azalır.

Doğrusal Modülde Kurşun Optimizasyonu

Daha sessiz yazdırma, daha yavaş hız anlamına gelmez. Snap maker buna göre X ve Y eksenlerinin vida çubuklarının uçlarını 8 mm'den 20 mm'ye çıkararak istikrarlı ve hızlı bir çalışma hızı sağlar.

Güç Modülü İyileştirme

Yeni Güç Modülü, hızı gerçek zamanlı sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlanabilen ve yaklaşık 16 dB (A) [3] gürültü seviyesinde bir düşüş gerçekleştiren çok daha sessiz bir fan kullanır, böylece üretiminize gerçekten odaklanabilirsiniz.

3-in-1

Snap maker 2.0 Modüler 3'ü 1 arada 3D Yazıcı, 3D baskıdan lazer gravür, kesme ve CNC oymaya kadar tüm yaratıcı potansiyelinizin kilidini açar. Her zamankinden daha akıllı, daha hızlı, daha büyük ve daha güçlü, ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelen yeni nesil 3'ü 1 arada 3D yazıcıdır.

3D Baskı

Snapmaker 2.0 Modüler 3'ü 1 arada 3D Yazıcı A350T / A250T (şu andan itibaren A350T / A250T), yeni başlayan yeni başlayanlar, daha özelleştirilmiş seçenekleri tercih eden hobilerin yanı sıra büyük nesneleri veya doğru parçaları üstün baskı kalitesiyle yazdırmak isteyen mühendisler ve tasarımcılar için idealdir.

Lazer Gravür ve Kesme


Geleneksel 3B yazıcılar yalnızca 3B yazdırabilir. A350T / A250T daha fazlasını yapar. Değiştirilebilir modülleri ile, Ek maker fonksiyonları hızla değişti, sadece bir kamera lens değiştirme gibi olabilir. Artık lazer gravür ve kesim kullanarak güzel ve sanatsal kreasyonlar yapabilirsiniz.

CNC Oyma

Karmaşık 2.5D ve 3B nesneler oluşturmak için 350 T / A250T'Yİ CNC router olarak bile kullanabilirsiniz. Daha istikrarlı bir çalışma hızına ve Snap maker Orijinalinden çok daha geniş bir çalışma alanına sahiptir, bu da CNC oymacılığına başlamanız için mükemmel bir makinedir.

Modüler Tasarım

Fonksiyonlar Arasında Hızlı Geçiş


Modüler tasarım sayesinde, takım kafaları ve platformlar kendi yöntemleriyle çalışır, ancak aynı montaj konumlarını ve yöntemlerini paylaşır. 350 T / 250 T üzerindeki fonksiyonları değiştirmek hızlı ve kolaydır.

Güçlü Denetleyici

350 T / A250T'NİN çeşitli modülleri ve eklentileri desteklemesinin en büyük nedenlerinden biri, CAN (Controller Area Network) veri yolu genişlemesini yenilikçi bir şekilde benimsemiş olmamızdır. Tüm mesajları iletmek için denetleyicinin içine özel bir çip yerleştirilmiştir, bu da gelecekte ek bağlantı noktalarının ve kontrollerin kolayca değiştirilmesini ve dahil edilmesini sağlar.

Modüller ve Eklentiler

Modülerliği sayesinde 350 T / A250T çok çeşitli modüller ve eklentilerle kişiselleştirilebilir. Daha geniş bir uygulama seviyesi için şu anda Muhafaza, Döner Modül, Acil Durdurma Düğmesi, CAN Göbeği ve Hava Temizleyicimiz mevcuttur. Ve gelecek daha çok şey var.

Yüksek Kalite

Tamamen metal


Tüm Snap maker modelleri dayanacak şekilde üretilmiştir. Snap maker 2.0 serisi için tüm metal konstrüksiyonun sınırlarını daha da zorladık. Tüm modüller ve ana bileşenler yüksek mukavemetli metalden yapılmıştır.

İyi Yapılmış

Havacılık sınıfı alüminyum alaşımları, bir dizi işlem adımından sonra Sharpmaker modüllerinin hassas ve güvenilir parçaları haline getirilir. 350 T / 250T sadece birinci sınıf görünmekle kalmaz, aynı zamanda sürekli olarak yüksek performans sunar.

Yüksek Hassasiyet

Sadece en kaliteli bileşenleri entegre ederek, yüksek çözünürlüklü 3D baskı, gravür, kesme ve oymayı mümkün kılan yüksek doğruluk ve dayanıklılıktan gurur duyar.

3D Baskının Öne Çıkan Özellikleri

Otomatik Düzeltme

Yatak tesviyesini daha az zorlaştırmak için Otomatik  Düzeltme geliştirdik. Bir indüksiyon sensörü, yatağı bir ızgarada algılayabilir ve her seferinde düz bir yatağa yazdırmanızı sağlayan örgü tabanlı kompanzasyon uygulayabilir, hepsi de kendiniz karmaşık işlemler yapmadan.

Filament  Kurtarma

Parmak izi ya da "hava baskı bitmemiş"denmez. Bir filament tükendi sensörü ile donatılmış, makine filament tükendiğinde size hatırlatacaktır. Artık büyük nesneleri korkmadan yazdırabilirsiniz.

Esnek Baskı Sayfası

Bir baskıyı kaldırmak artık her zamankinden daha kolay. Sayfayı kaldırıp esnetmeniz yeterlidir ve baskınız hemen çıkacaktır. Baskı sayfasını bir anda manyetik ısıtmalı yatağa geri takabilirsiniz.

 
Boyutlar 495 × 506 × 580 mm
3D Baskı Çalışma Alanı 320 × 350 × 330 mm
Maksimum ısıtmalı tabla Sıcaklığı 80°C
Lazer Gravür ve Kesme Çalışma Alanı 320 × 350 mm
CNC Oyma Çalışma Alanı 320 × 350 × 275 mm
Çerçeve Malzemesi: Alüminyum alaşım
Veri İletim Yöntemleri: Wi-Fi, USB kablosu, USB flash sürücü
Dokunmatik ekran Özellikleri 5 inç., Android İŞLETİM SİSTEMİ, Dört çekirdekli 1.1 GHz ARM Cortex-A7
Desteklenen Dosya Türleri .stl, .obj, eklenecek daha fazla format
Desteklenen işletim sistemi Windows, macOS, Linux
Gücü 320 W
3D Baskı  
Katman Çözünürlüğü 50-300 mikron
Nozzle Çapı 0,4 mm
Maksimum Nozzle Sıcaklığı 275 °C
Desteklenen Malzemeler PLA, ABS, PETG, TPU, Wood ve daha fazlası test ediliyor
Lazer Gravür ve Kesme  
Kamera Dahili kamera
Lazer Gücü 1600 mW
Dalga boyu 450 nm
Güvenlik Sınıfı Class 4
Desteklenen Malzemeler Ahşap, deri, plastik, kumaş, kağıt, şeffaf olmayan akrilik ve daha fazlası test ediliyor
CNC Oyma  
Sap Çapı: 0.5-6.35 mm
İş Mili Hızı: 6,000-12,000 RPM
Desteklenen Malzemeler: Wood, acrylic, PCB, carbon fiber sheet, jade, and more being tested
Paket Boyutları 628 × 554× 312mm (A350T)
Paket Ağırlığı 28.0kg (A350T)

Kabin Özellikleri

Genel özellikler:

* Lazer azaltma
* Gürültü azaltma
* Kokuyu & duman koruyucu
* Toz koruması
* İyi aydınlatma
* Hassas filamentler için kararlı ortam
* Çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli ortam
 
 
Kabin Boyutları 626x820x603
Net Ağırlık 19.3 kg
Paket Boyutları 900× 690 × 180 mm
Paket Ağırlığı 22.8 kg
Çerçeve Malzemesi Alüminyum Alaşım
Panel Malzemesi Akrilik
Fonksiyonel Birimler LED Şeritler, Egzoz Fanı, Hortum
 
Diğer Özellikler
Stok KoduSnap_2.0_Bund_A350ENT
MarkaSnapMaker
Stok DurumuVar
9619419197965
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.