Snapmaker 2.0 Emergency Stop Button

Snapmaker 2.0 Acil Durum Butonu


Genel özellikler:

* 3D baskı, lazer gravür ve CNC oyma sırasında acil durdurma sağlar
* Makineye, kasaya veya uygun olan her yere kolay kurulum
* Donatılmış parlayan durum göstergeleri
* Tutarlı tam metal tasarım

Güven İle Yap


Yazdırmaya, gravürlemeye veya oymaya başlayın, bir şeyler ters gitti, Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesine basın ve yeniden başlayın. Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesi, 3D baskı, lazer gravür ve CNC oymacılığı için ekstra bir güvenlik katmanı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sadece durdur düğmesine basın ve işleminiz duracaktır.

Huzur


Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesi hemen hemen her yere kurulabilir, bu da en önemli olduğunda durdurma düğmesine kolayca erişebileceğiniz anlamına gelir. Sanat eserinizi kurtarmak isteyip istemediğinizi veya parçanın makineye çarpmak üzere olduğunu düşünün, düşünmeden durdurma düğmesine bastınız ve daha fazla potansiyel zarar önlendi.

Ekstra güvenilirlik için parlayan durum göstergeleri.

Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesi Güvenlik Kategorisi 2 altındadır ve makinenin ana denetleyicisine bağlanır. Komutunuzdaki denetleyiciye bir durdurma sinyali gönderir ve parlayan durum göstergelerine sahiptir, bekleme için yeşil, etkin için kırmızı ve bağlanmak için yeşil ile kırmızı arasında değişir, böylece korunduğunuzu bilirsiniz.

Zarif tasarım

Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesi, Snapmaker 2.0'dan aynı tasarım imzasını taşır. Metalik gri kaplama, sofistike bir görünüm ve his verir. Tamamen eloksallı aero dereceli alüminyum, dayanıklılığının sırrıdır.

Her şey birdir

Snapmaker 2.0 Acil Durdurma Düğmesi mevcut ve gelecekteki tüm eklentilerle uyumludur. Makineyi Acil Durdurma Düğmesiyle birlikte kullanmak daha güvenli bir çalışma ortamı sağlar.

 
Boyutlar 48 × 40 × 68 mm, dönüşüm plakası olmadan

48 × 48 × 78 mm, dönüşüm plakalı
Ağırlık 0.2 kg
Anma Gerilimi 24 V
Anma Akımı 0.01 A
Diğer Özellikler
Stok KoduSnap_2.0_Emergen_Stop_Button
MarkaSnapMaker
Stok DurumuVar
9619419197954
Giray Teknoloji Elektronik Yazılım Araştırma ve Geliştirme Sanayi ve Ticaret A.Ş., Tüm Hakları Saklıdır, 2023.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.